Kristin Kuuba sai Prantsusmaal 5. koha

02.04.2022

Eile selgusid tänaste poolfinaalide vastasseisud Orleans Masters 2022 võistlusel.

Eilses veerandfinaali kohtumises läks Kristin Kuuba (BWF 48.) vastamisi Indoneesia mängija Putri Kusuma Wardaniga (BWF 78.). Esimene geim möödus Kuuba jaoks väga keeruliselt intervalliks oli tablool seis 1:11, paar punkti tuli küll teises pooles juurde, kuid avageimis tuli võtta vastu kindel kaotus seisuga 5:21. Teine geim möödus tasavägisemalt, aga siiski jäi Eesti esireketil natukene puudu, et viia mäng kolmandasse geimi. Kuuba turniiri lõpetas seis 5:21, 17:21.

Poolfinaalis kohtub Indoneesia mängija taanlase Line Højmark Kjaersfeldtiga (BWF 33.).

Tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtval siin.