Kristin Kuuba jõudis Prantsusmaal kaheksa parema sekka

01.04.2022

Eile toimusid Orleansis teise ringi kohtumised, kus võisteldi veerandfinaali kohtade pärast.

Eesti esireket Kristin Kuuba (BWF 48.) kohtus teises ringis USA mängija Lauren Lamiga (BWF 71.). Kuuba domineeris esimest geimi täielikult, intervalliks oli tablool seis 11:3. Geimi möödudes hoidis eestlanna vahet kindlana ja võitis avageimi 21:10. Teine geim algas tasavägisemalt, kuid siiski joogipausi ajaks oli eduseisus Kuuba 11:8. Geimi teises pooles suutis Lam võita vaid kaks punkti, Kuuba kindlustas koha veerandfinaalis teise geimi võiduga 21:10.

Poolfinaali jõudmiseks tuleb Kuubal alistada Indoneesia mängija Putri Kusuma Wardani (BWF 78.). Mäng leiab aset Eesti aja järgi 16:30 esimesel väljakul.

Tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtval siin.