Võrumaa

White Stripe Element

Kristin Kuuba võitis Prantsusmaal avaringi kohtumise

31.03.2022

Eile alustas Oreleansis võistlemist BWF Tour Super 100 kategooria turniiril Kristin Kuuba (BWF 48.)

Avaringis läks Eesti esireket vastamisi Iisraeli sulgpalluri Ksenia Polikarpovaga (BWF 75.). Esimene geim möödus Kuuba jaoks kindlalt, ning avageimis tuli võit seisuga 21:9. Teinegi geim algas eestlanna jaoks edukalt intervalliks oli tablool seis 11:3. Siiski suutis Polikarpova mängu tagasi tulla väikeste 3 punktiliste spurtidega. Kuuba säilitas külma närvi ja hoidis paari punktilist vahet ning juhtis geimi lõpus 20:16. Oma neljandal geim pallil kindlustas teise ringi pääsme endale eestlanna seisuga 21:19.

Teises ringis kohtub Kuuba USA mängija Lauren Lamiga (BWF 71.), kohtumine leiab aset neljandal väljakul täna õhtul.

Tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtval siin.