Kuuba kaotas Šveitsis teises ringis

25.03.2022

Eile õhtul Baselis läks Kristin Kuuba (BWF 48.) püüdma veerandfinaali kohta, kuid pidi tunnistama USA mängija paremust.

Kuuba kohtus teises ringis Iris Wangiga (BWF 33.), esimese geimi keskpaigas oli liidriohja enda kätte võtnud eestlanna juhtides mängus 12:4. Paraku suutis siis Wang teha 8-punktilise vahespurdi ja avageimi viigistada. Geimi möödudes sai Kuuba enda saldole juurde vaid kaks punkti ja pidi vastu võtma kaotuse 14:21.

Teine geim Eesti esireket enam juhtima ei suutnud minna, väikseim kaotusseis oli 10:12. Wang tegi paar paaripunktilist sööstu ja kindlustas veerandfinaali pääsu võiduga 21:14, 21:12.

Tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtaval siit.