Karl Kert kaotas Malaisia mängijale

25.03.2022

Eile Poolas alanud Polish Openi kvalifikatsiooniturniiril jäi Karl Kerti saldoks üks võit ja üks kaotus.

Kvafilikatsiooni esimeses ringis alistas Kert kolmes geimis Inglismaa palluri Neil Bhabuta 21:14, 14:21, 21:10. Teises ringis oli eestlasel teisel pool võrku Malaisia mängija Lim Chong King. Avageimis jäi Ker kaotusseisu 6:10, kuid intervalliks juhtis geimi 11:10. Eduseisu hoidis Kert kuni seisuni 14:13, siis aga leidis parema rütmi malaisialane ja asus kohtumist juhtima. Kert päästis veel 3 geimi palli, kuid sellest ei piisanud ja avageimis tuli vastu võtta kaotus 18:21.

Teine geim möödus keerulisemalt ja võidu võimalust Kertil väga polnud. Eestlase jaoks lõppes turniir kaotusega 18:21, 11:21.

Tabelid saadaval siin ja otsepilt nähtaval siin.