Eesti mängijad piirdusid Saksamaal esimese ringiga

09.03.2022

Täna jätkus Yonex Gainward German Open, Mülheim am der Ruhris. German Open on World Tour Seried 300 kategooria turniir, kus osales 3 Eesti mängijat.

Eile õhtul lõppes naispaar Kati-Kreet Marran/Helina Rüüteli (BWF 47.) võistlus. Esimeses ringis kohtusid eestlannad Malaisia paari Vivian Hoo/Chiew Sien Limiga (BWF 61.). Esimene geim asusid malaisalased juhtima 4:0 ja intervalliks oli tablool nende edu 11:5. Kuue punktilist vahet Marran/Rüütel tagasi ei suutnud mängida ja kaotasid geimi 14:21. Teine geim möödus tasavägiselt ja joogipausiks olid eduseisu saavutanud eestlannad 11:9. Pärast pausi jätkus punkt-punkti mäng, ning Marran/Rüütel juhtisid kohutmist seisul 19:18. Paraku Malaisia paar leidis vasturohu ja võitsid kohtumise 21:14, 22:20.

Naiste üksikmängus kohtus Kristin Kuuba (BWF 48.) maailma teise reketi Akane Yamaguchiga. Kuuba pidi vastu võtma tänases kohtumises kindla kaotuse seisuga 6:21, 14:21.

Võistluste tabelid saadaval siin ja otsepilt väljakutest 1 ja 2 nähtaval siin.