Marran/Rüütel piirdusid MM-il esimese ringiga

13.12.2021

Eile algasid Hispaanias tänavuse aasta maailmameistrivõistlused sulgpallis. Esimesel päeval olid võistlustules Kati-Kreet Marran/Helina Rüütel (BWF 47.)

Marran/Rüütel kohtusid Hong Kongi paari Ng Wing Yungi/Yeung Nga Tingiga (BWF 62.). Esimene geim alustasid eestlannad hästi juhtides kohtumist 5:2. Sealt edasi võitsid Yung/Ting viis punkti järjest ja asusid geimi juhtima 7:5. Edasi algas Hong Kongi paari 11-punktiline vahespurt, esmalt juhiti joogipausiks 11:6, ning pärast intervalli oli eduseis kasvanud Hong Kongi paari kasuks 18:6. Geimi kaotuse pidid eestlannad vastu võtma seisuga 9:21.

Teine geim jäid tagaajaja rolli Marran/Rüütel olles kaotusseisus 1:9. Intervalliks oli tablool seis 3:11, edasi mäng rahunes ja eestlannad jõudis kolme punkti kaugusele seisul 12:15. Geimi lõpu, aga vormistasid Yung/Ting kindlalt 21:13. Pärast 32 minutilist kohtumist lõppes Marran/Rüütelile MM kaotusega 9:21, 13:21.

Täna alustab võistlemist Kristin Kuuba (BWF 47.), kui kohtub samuti Hong Kongi sulgpalluriga, kelleks on, Yip Pui Yin (BWF 65.).

Võistluste tulemused saadaval siin ja otsepilt nähtaval siit.