Kuuba MM lõppes avaringis

13.12.2021

Täna jätkus Huelvas, Hispaanias sulgpalli maailmameistrivõistlused. Eestlastest oli viimasena võistlusel Kristin Kuuba (BWF 47.). Paraku lõppes tänavune MM Eesti mängijatele esimeses ringis.

Kuuba jaoks oli tänane kohtumine Hong Kongi mängija Pui Yin Yipiga (BWF 62.) esimene tänavusel MM-il. Esimene geim algas tasavägiselt  ja enne intervalli oli tablool seisuks 8:8. Joogipausi ajaks oli Kuuba jäänud kaotusseisu 8:11. Sealt enam Yip lootust eestlannale ei andnud ja võitis geimi 21:11.

Teine geim algas põhimõtteliselt samamoodi, 9:9 oli tablool viik, kuid joogiapusile läks taaskord Yip eduseisus 11:9. Pärast intervalli jätkas oma head minekut Hong Kongi pallur ja Kuubal tuli vastu võtta 11:21, 14:21 kaotus.

Võistluste tulemused saadaval siin ja otsepilt nähtaval siit.