Kuuba jõudis Šotimaal poolfinaali

27.11.2021

Täna jätkus Glasgows International Challenge kategooria turniir, kus selgitatakse välja täna õhtused poolfinalistid.

Poolfinaali pääsu tagas endale Eesti esireket Kristin Kuuba (BWF 47.) alistades 21: 16, 21:18 taanlanna Amalie Schulzi (BWF 135.). Kokku kestis kohtumine 31 minutit.

Esimeses geimis läks geimi juhtima taanlanna 8:5, sealt edasi tuli Kuuba mängu tagasi ja juhtis intervalli ajal geimi minimaalselt 11:10. Punkt-punkti mäng jätkus kuni seisuni 15:14, kui ohje hoidis enda käes eestlanna. Geimi lõpus tegi Kuuba väikse spurdi ja kindlustas geimi võidu 21:16.

Teine geim oli mäng veel viigis seisul 7:7, kuid joogipausiks juhtis geimi Kuuba 11:8. Minimaalset vahet suutis eestlanna hoida ja kindlustas kolmandal matšpallil endale poolfinaali koha seisuga 21:18.

Poolfinaalis läheb Kuuba vastamisi Taipei mängija Wen Chi Hsu (BWF 117.) vastu.

Võistluste tulemused saadaval siin ja otsepilt nähtaval siin.