Võrumaa

White Stripe Element

Kuuba jäi Saksamaal seisma teises ringis

04.11.2021

Täna jätkus Saksamaal, Saarbrückenis HYLO Open, neljapäeval selgitati välja BWF World Tour Super kategooria turniiri veerandfinalistid.

Teises ringis lõpetas Kristin Kuuba (BWF 46.) võistluse türklanna Neslihan Yigiti (BWF 31.). Avageimi alustas Yigit edukalt minnes juhtima 6:0, intervalliks oli tablool seis türklanna kasuks 11:4. Kuuba ei suutunud kaotusseisu vähendada ja pidi avageimis vastu võtma kaotuse 12:21.

Teine geim algas mäng tasavägiselt, kuid joogipausiks juhtis kohtumist Kuuba 11:9. Sealt edasi hoidis eestlanna väikest eduseisu kuni Yigit viigistas kohtumise 19:19. Eesti esireket ei lasknud ennast sellel mõjutada ja võitis järgnevad kaks punkti, viies geimi otsustavasse kolmandasse geimi.

Otsustav geim algas taas punkt-punkti mänguna, ning eduseisu polnud kumbki pool saavutanud veel seisul 4:4. Samalt seisult tegi Yigit nelja punktilise spurdi ja asus geimi juhtima 8:4, intervalli ajaks oli vahe kärisenud viie punktiliseks 11:6 türklanna kasuks. Geimi teine pool hoidis Yigit edusesiu kindlalt ja Kuubal tuli vastu võtta kaotus 12:21, 21:19, 13:21.

Võistluste tulemused nähtaval siin ja otsepilt saadaval siin.