Karl Kert jäi Ungaris pidama kvalifikatsioonis

04.11.2021

Eile Ungaris International Series kategooria turniiril võistlemist alustanud Karl Kert (BWF 386.) piirdus kvalifikatsiooni turniiriga.

Pärastlõunal pidas Kert oma esimese kohtumise Austria mängija Armin Sarosi (BWF 1179.) vastu. Avaringis võitis eestlane vastase kahes geimis 21:18, 21:15.

Teises ringis tuli Eesti teisele reketile vastu Saksamaa mängija Kian-Yu Oei (BWF 1385.). Antud kohtumine Kerti jaoks nii edukalt ei lõppenud. Avageim algas küll pingeliselt ja viik oli tablool veel seisul 8:8, kuid joogipausile minnes juhtis Oei 11:9. Pinget jätkus ka pärast intervalli, kuid Kert oli siiski tagaajaja rollis minimaalne kaotusseis oli veel seisul 13:14. Sealt võitis sakslane neli punkti järjest ja Kert kaotas avageimi 15:21.

Teise geimi alguses näitas eestlane kindlamat mängu ja asus geimi juhtima 5:1. Siiski tuli keerulisest seisust sakslane välja ja viigistas kohtumise, ning juhtis intervallile minnes taaskord 11:9. Kuue punktiline spurt pärast pausi suurendas Kerti kaotusseisu kaheksa punktiliseks 9:17. Nõnda pidi kvalifikatsiooni teises ringis eestlane vastu võtma kaotuse 15:21, 13:21.

Võistluste tabelitega saab tutvuda siin ja otsepilt nähtaval siin.