Kuuba alustas Saksamaal võidukalt

03.11.2021

Täna jätkus Saksamaal HYLO Open 2021 võistlus, mis on BWF World Tour Super 500 kategooria turniir. Oma esimese kohtumise pidas Saarbrückenis Eesti esireket Kristin Kuuba (BWF 46.).

Avaringis läks Kuuba vastamisi poolatari Jordan Hartiga (BWF 61.). Varasemalt olid mängijad kohtunud neli korda ning seis oli eestlanna kasuks 3:1. Täna alustas Kuuba avageimi hästi minnes juhtima 7:2, intervalli ajaks oli eestlanna juhtimas 11:8. Edasi möödus geim tasavägiselt, kuid väikest eduseisu suutis Kuuba edukalt hoida ja võitis geimi 21:18.

Teine geim algas tasavägisemalt ning kohtumine oli viigis seisul 4:4. Kuuba tegi sellelt seisult viie punktilise spurdi ja lõi tabloole seisuks 9:4. Joogipausile mindi taaskord eestlanna juhtimisel 11:6, edasi kontrollis Kuuba kohtumist täielikult ja kindlustas teise ringi pääsme 21:18, 21:10 võiduga.

Järgmises ringis kohtub Eesti esireket kas türklanna Neslihan Yigiti (BWF 31.) või India mängija Aakarshi Kashyapiga (BWF 77.).

Võistlute tabelid nähtaval siin ja otsepilt saadaval siin.