Marran/Rüütel kaotasid Saksamaal esimeses ringis

02.11.2021

Saksamaal alanud BWF World Tour Super 500 kategooria turniiril HYLO Open, pidi Eesti esinaispaar tunnistama prantslannade paremust.

Täna õhtul astusid Saarbückenis platsile Kati-Kreet Marran/Helina Rüütel (BWF 43.), kohtudes esimeses ringis Prantsusmaa paari Margot Lamberti/Anne Traniga (BWF 120.).

Esimeses geimis näitasid prantslannad head minekut ja juhtisid intervalli ajaks kohtumist 11:6. Edasi möödus mäng eestlannade jaoks keeruliselt, kuna Lambert/Trani kaheksa punktine spurt suurendas kaotusseisu veelgi. Marran/Rüütel suurest kaotusseisust tagasi mängu ei tulnud ja avageimis tuli vastu võtta kaotus 9:21.

Teine geim algas paremini ning intervalli ajaks oli Prantsusmaa paari edu minimaalne 11:10. Geimi teine pool möödusid Marran/Rüütel vastastest ja asusid kohtumist juhtima 17:14. Paraku ei suudetud eduseisu hoida ja vastu tuli võtta kaotus seisuga 9:21, 18:21.

Homme hommikul alustab Saksamaal oma teekonda Kristin Kuuba (BWF 46.) Poola sulgpalluri Jordan Harti (BWF 61.) vastu.

Võistlute tabelid nähtaval siin ja otsepilt saadaval siin.