Marran/Rüütel piirdusid Prantsusmaal esimese ringiga

26.10.2021

Täna algasid Prantsusmaal, Pariisis BWF Super 750 kategooria turniir. Esimesena astusid platsile Pariisis Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (BWF 45.).

Esimeses kohtumises läksid Marran ja Rüütel vastamisi Kanada paari Rachel Honderichi ja Kristen Tsaiga (BWF 22.). Avageimis alustasid kanadalannad tugevamalt ning juhtisid mängu intervallile minnes 11:8. Geimi teine pool jätkus Honderichi/Tsai rütmis ja kanadalannad juhtisid geimi 20:13. Geimi võidu suutsid nad realiseerida alles neljandal geim punktil 21:13.

Teist geimi alustasid Marran/Rüütel paremini kui asusid kohtumist juhtima 4:2. Paraku joogipausiks olid eestlannad kaotusseisus 8:11. Marran/Rüütel geimi teises pooles mängu tagasi ei suutnud tulla ja vastu tuli võtta kaotus 17:21, 12:21.

Võistluste tabelitega saab tutvuda siin ja otsepilt nähtav siin.