fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa

Warning: Undefined variable $html in /data01/virt84004/domeenid/www.badminton.ee/htdocs/wp-content/themes/sulka/functions.php on line 2025
White Stripe Element

Eesti Seenioride meistrivõistluste medalistid

26.10.2021

Laupäeval 23. oktoobril selgitati Pärnu Spordihallis välja Eesti Seenioride meistrid.

35+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Mati Soo (Nõo SK)
  2. Roman Pankin (Omniva)
  3. Erik Marksoo (Tondiraba SK)

Naiste üksikmäng

  1. Siiri Rajamägi (TSKeskus)
  2. Silva Lips (SK Fookus)
  3. Margit Lassi (Tondiraba SK)

Meeste paarismäng

  1. Imre Hansen ja Maido Mäoma (TÜASK)
  2. Eduard Greef ja Roman Grohotov (Tallinna SK)
  3. Andreas Leimann ja Erik Marksoo (Tondiraba SK)

Naiste paarsimäng

  1. Kätrin Lepp ja Katre Siliksaar (Triiton)
  2. Elina Elkind ja Kaire Karandi (Tallinna SK/TÜASK)
  3. Külle Laidmäe ja Siiri Rajamägi (Tallinna SK/TSKeskus)

Segapaarismäng

  1. Maido Mäoma ja Ana Linnamägi (TÜASK/Tondiraba SK)
  2. Roman Pankin ja Kätrin Lepp (Omniva/Triiton)
  3. Imre Hansen ja Kaire Karindi (TÜASK)

40+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Erti Möller (Pärnu SK)
  2. Heimar Mirka (Viljandi)
  3. Andreas Leimann (Tondiraba SK)

Naiste üksikmäng

  1. Ana Linnamägi (Tondiraba SK)

Meeste paarismäng

  1. Erti Möller ja Kardo Sarapuu (Pärnu SK)
  2. Marco Helm ja Tanel Tuvikene (Tondiraba SK/Triiton)
  3. Alari Ehanurm ja Alar Voitka (Tondiraba SK)

Naiste paarismäng

  1. Kati Kraaving ja Kairi Teeväli (Tallinna SK)
  2. Külli Eiche ja Kristi Kuuse (Kiili/Veeriku)
  3. Pille Puskar ja Kati Remmelkoor (Tondiraba SK/Kiili)

Segapaarismäng

  1. Taimar Talts ja Külli Eiche (Tallinna SK/Kiili)
  2. Raul Linnamägi ja Külle Laidmäe (Tallinna SK)
  3. Erti Möller ja Liisu Lugna (Pärnu SK/Tallinna SK)

45+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Heiki Sorge (TÜASK)
  2. Marek Jürgenson (Tondiraba SK)
  3. Reimo Rajasalu (Triiton)

Naiste üksikmäng

  1. Liia Kanne (Tondiraba SK)

Meeste paarismäng

  1. Taimar Talts ja Tanel Talts (Tallinna SK)
  2. Andres Hoop ja Reimo Rajasalu (TÜASK)
  3. Indrek Piibur ja Anti Sepp (Kiili)

Naiste paarismäng

  1. Piret Van De Runstraat-Kärt ja Marju Velga (Tallinna SK)
  2. Inga Ohno ja Piret Pärnmaa (Pärnu SK)

Segapaarismäng

  1. Tanel Talts ja Piret Van De Runstraat-Kärt (Tallinna SK)
  2. Ainar Leppik ja Liia Kanne (Tondiraba SK)
  3. Kardo Sarapuu ja Kristi Tehu (Pärnu SK)

50+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Meelis Tammik (Tondiraba SK)
  2. Urmas Leeman (Drive)
  3. Aare Luigas (Kiili)

Naiste üksikmäng

  1. Maria Alajõe (Tallinna SK)
  2. Reet Vokk (Tondiraba SK)
  3. Katrin Kukk (Pärnu SK)

Meeste paarismäng

  1. Meelis Tammik ja Einar Veede (Tondiraba SK/TÜASK)
  2. Kalle Aarma ja Aleksander Matin (Kiili)
  3. Urmas Leeman ja Aare Luigas (Drive/Kiili)

Naiste paarismäng

  1. Maria Alajõe ja Laila Põdra (Tallinna SK)
  2. Erle Nõmm ja Kaili Tamm (Triiton/Puhja)
  3. Marika Piir ja Reet Vokk (Asimuut/Tondiraba SK)

Segapaarismäng

  1. Einar Veede ja Marju Velga (TÜASK/Tallinna SK)
  2. Meelis Tammik ja Maria Alajõe (Tondiraba SK/Tallinna SK)
  3. Urmas Leeman ja Reet Vokk (Drive/Tondiraba SK)

55+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Valeri Künnapu
  2. Rimantas Jurkuvenas (Asimuut)
  3. Vahur Kivistik (Viimsi)

Meeste paarismäng

  1. Sergei Jeremejev ja Leonid Sauh (Asimuut)
  2. Robert Antropov ja Vahur Kivistik (Rakvere/Viimsi)

Naiste paarismäng

  1. Külli Muug ja Kadri Tekko (Pärnu SK)

Segapaarismäng

  1. Vaido Lillemaa ja Kadrio Tekko (Pärnu SK)
  2. Kalmer Kivi ja Katrin Kivi
  3. Alek Svistun ja Mare Svistun

60+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Udo Sulp (Triiton)
  2. Peeter Ärmpalu (Tallinna SK)
  3. Olav Reintam

Meeste paarismäng

  1. Olav Reintam ja Udo Sulp (Triiton)
  2. Vello Purre ja Tõnu Reinson (Superseeniorid)

Naiste paarismäng

  1. Merike Melesk ja Anne Saunpere (Ulsans)

Segapaarismäng

  1. Aavo Raig ja Anne Saunpere (Tallinna SK)

65+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Rein Nuudi (Tallinna SK)
  2. Aavo Raig (Tallinna SK)
  3. Leho Aros

Meeste paarismäng

  1. Rein Nuudi ja Aavo Raig (Tallinna SK)

Segapaarismäng

  1. Rein Nuudi ja Marika Lõhmus (Tallinna SK)

70+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Tõnu Tereping (Superseeniorid)

Meeste paarismäng

  1. Kaido Nilk ja Tõnu Tereping (Superseeniorid)

75+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Jüri Veerits (Superseeniorid)

Meeste paarismäng

  1. Jaan Järvik ja Jüri Veerits (Superseeniorid)

80+ vanuseklass

Meeste üksikmäng

  1. Jaan Järvik (Superseeniorid)

Palju õnne kõikdele medalivõitjatele!

Võistluste tulemused on nähtaval siin.

Scroll to top