fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa
White Stripe Element

Eesti Noorte meistrivõistluste medalistid

24.10.2021

Täna selgitati Pärnu Spordihallis välja noorte vanuseklasside Eesti meistrid. Täpsemalt selgusid U-11 kuni U-17 vanuseklasside meistrid.

Kolme kordseks Eesti meistriks tulid tänavu U-15 vanuseklassis Rasmus Roogsoo ja U-13 vanuseklassis Romili Vakk, mõlemad mängijad treenivad sulgpalliklubis Triiton. Rapla Sulgpalliklubi Valge Hani mängija Karl Mattias Pedai tõi enda klubile esimese Eesti meistritiitli.

U-17 vanuseklassi medalistid

Noormeeste üksikmäng

  1. Hugo Themas (Triiton)
  2. Rene Leeman (TSKeskus)
  3. Andrei Schmidt (Triiton)

Neidude üksikmäng

  1. Emili Pärsim (Triiton)
  2. Elizaveta Berik (Triiton)
  3. Heili Merisalu (Nõo SK)

Noormeeste paarismäng

  1. Andrei Schmidt ja Hugo Themas (Triiton)
  2. Karl Aksel Männik ja Tregert Gustav Värv (Nõo SK/TÜASK)
  3. Siim Saarse ja Rasmus Talts (Pärnu SK/TSKeskus)

Neidude paarismäng

  1. Elizaveta Berik ja Emili Pärsim (Triiton)
  2. Kadi Ilves ja Marta Emili Teller (Triiton)
  3. Heili Merisalu ja Kerttu Voore (Nõo SK)

Segapaarismäng

  1. Tregert Gustav Värv ja Heili Merisalu (TÜASK/Nõo SK)
  2. Hugo Themas ja Emili Pärsim (Triiton)
  3. Andrei Schmidt ja Elizaveta Berik (Triiton)

U-15 vanuseklassi medalistid

Poiste üksikmäng

  1. Rasmus Roogsoo (Triiton)
  2. Marti Joost (Nõo SK)
  3. Priit Põder (Triiton)

Tütarlaste üksikmäng

  1. Emilia Šapovalova (TÜASK)
  2. Laura-Liis Kale (TSKeskus)
  3. Annabel Mutso (Triiton)

Poiste paarismäng

  1. Marti Joost ja Rasmus Roogsoo (Nõo SK/Triiton)
  2. Karl Mattias Pedai ja Priit Põder (Valge Hani/Triiton)
  3. Jakob Kalmus ja Rasmus Vaglakes (Triiton)

Tütarlaste paarismäng

  1. Laura-Liis Kale ja Emilia Šapovalova (TSKeskus/TÜASK)
  2. Lumikki Liias ja Marija Paskotši (Triiton/Tondiraba SK)
  3. Liispet Leemet ja Annabel Mutso (Triiton)

Segapaarismäng

  1. Rasmus Roogsoo ja Lumikki Liias (Triiton)
  2. Marti Joost ja Marija Paskotši (Nõo SK/Tondiraba SK)
  3. Priit Põder ja Annabel Mutso (Triiton)

U-13 vanuseklassi medalistid

Poiste üksikmäng

  1. Karl Mattias Pedai (Valge Hani)
  2. Oliver Puhtla (Triiton)
  3. Kaspar Sorge (TÜASK)

Tütarlaste üksikmäng

  1. Romili Vakk (Triiton)
  2. Kaisa Liis Lepp (Triiton)
  3. Carmella Krislin Kruus (Triiton)

Poiste paarismäng

  1. Marten Põder ja Kaspar Sorge (Triiton/TÜASK)
  2. Oskar Laanes ja Oliver Puhtla (Triiton)
  3. Artur Aun ja Andre Looskari (Nõo SK)

Tütarlaste paarismäng

  1. Kaisa Liis Lepp ja Romili Vakk (Triiton)
  2. Marta Helena Pallon ja Mirtel Värv (Veeriku)
  3. Jandra Jagomägi ja Ilona Roogsoo (Triiton)

Segapaarismäng

  1. Marten Põder ja Romili Vakk (Triiton)
  2. Oliver Puhtla ja Kaisa Liis Lepp (Triiton)
  3. Rikko Rõõm ja Rosann Massur (USTA)

U-11 vanuseklassi medalistid

Poiste üksikmäng

  1. Andre Looskari (Nõo SK)
  2. Taaniel Mehine (Veeriku)
  3. Ilmari Asperk (TSKeskus)

Tütarlaste üksikmäng

  1. Kirsika Vaidla (Viimsi SK)
  2. Margaret Lips (TSKeskus)
  3. Maria Kornejeva (Triiton)

Palju õnne kõikidele medalivõitjatele!

Võistluste tulemused nähtaval siin.

Scroll to top