White Stripe Element

GP- 2 võitsid Mario Kirisma ja Helis Pajuste

04.10.2021

Nädalavahetusel mängiti Tallinnas GP sarja teine osavõistlus.

Meeste üksikmängus tuli meistriliiga võitjaks Mario Kirisma (TSKeskus). Poolfinaalis alistas Kirisma Mihkel Taltsi 11:21, 21:8, 21:11. Tabeli ülemiselt poolelt pääses finaali Rene Leeman (TSKeskus), kes alistas kahes geimis Märt Aolaidi 21:19, 21:17. Finaalkohtumist domineeris Kirsima ja pärast 22 minutilist mängu kindlustas GP-2 võidu 21:12, 21:12.

Naiste üksikmängus astus poodiumi kõrgeimale astmele Helis Pajuste (Triiton) alistades finaalis Ramona Üpruse (TÜASK) 9:21, 21:15, 21:19.

Meeste paarismängus võtsid kindla võidu endale Eesti esipaar Kristjan Kaljurand/Raul Käsner (TÜASK). Finaalis olid neil teisel pool võrku Mikk Järveoja/Matis Kaart (TÜASK, Veeriku), Kaljurand/Käsner võitsid esikoha mängu 21:13, 21:14.

Naiste paarismängus tulid võitjateks Kati-Kreet Marran/Helina Rüütel (Triiton) alistades finaalis Sale-Liis Teesalu/Ramona Üpruse (TÜASK) 21:8, 21:10.

Segapaarismängus jäid alistamatuks Raul Käsner/Kati-Kreet Marran, kui võitsid esikoha kohtumises Kristjan Kaljuranda/Ramona Üprust 21:13, 21:16.

Esiliigas ei pidanud kaotusekibedust üksikmängudes tundma Erik Markskoo (Tondiraba SK) ja Emilia Shapovalova (TÜASK). Meeste ja naiste paarismängudes tulid vastavateks võitjateks Märt Aolaid/Janar Vapper (TSKeskus) ning Victoria Korobova/Merit Mägi (Veeriku). Segapaarismängus jäid alistamatuks Hugo Themas/Marelle Salu (Triiton).