Nädalavahetusel selgitati välja noorte GP-4 võitjad

21.09.2021

Laupäeval selgitati Tallinnas kolmes hallis välja noorte GP-4 võitjad.

U-19 vanuseklass

Noormeeste üksikmängus tuli võitjaks Andrei Schmidt (Triiton). Schmidt ei loovutanud vastastele geimigi ja alistas finaalis 21:10, 21:11 koondisekaaslase Chris-Robin Taltsi (TSKeskus). GP-4 noormeeste paarismängus tulid võitjateks Andrei Schmidt/Hugo Themas, alistades finaalis klubikaaslased Anton Beriku/Roland Kutsei (Triiton) 21:17, 15:21, 21:17.

Neidude üksikmängus jäi alistamatuks Emili Pärsim (Triiton), kelle vastaseks finaalis oli Kerttu Voore (Nõo SK). Pärsim kindlustas võidu seisuga 21:19, 21:8. Neidude paarismängus oli samuti Emili Pärsim võidukas koos Marelle Saluga (Triiton). Finaalis võideti kahes geimis Katriin Jagomägi/Marta Emili Tellerit (Triiton) 21:15, 21:12.

Segapaarismängus said esikoha Chris-Robin Talts/Marta Emili Teller, finaalis alistati Hugo Themas/Marelle Salu 21:19, 21:18.

U-17 vanuseklass

Noormeeste üksikmängu võitis Siim Saarse (Pärnu SK) alistades finaalis Andre Martin Reinsi 21:18, 21:16. Teise kuldmedali kindlustas endale Saarse koos Rasmus Taltsiga (TSKeskus) paarismängus, kui finaalis võideti 21:17, 18:21, 21:13 Timo Mägi/Ragnar Reinot (Veeriku).

Neidude üksikmängus võitis esikoha Emilia Shapovalova (TÜASK), kui võitis kolmes geimis Laura-Liis Kalet (TSKeskus) 21:17, 14:21, 21:16. Neidude paarismängus võitsid noorte GP-4 Heili Merisalu/Emilia Shapovalova (Nõo SK/Triiton). Finaalis olid neil vastas Annabel Rohtla/Meribel Rohtla (Triiton), kellest oldi üle seisuga 21:17, 19:21, 21:11.

Segapaarismängu võitsid Tregert Gustav Värv/Heili Merisalu (TÜASK/Nõo SK) alistades esikoha kohtumises Karl Aksel Männiku/Kerttu Voore 11:21, 21:9, 21:18.