fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa
White Stripe Element

Nädalavahetusel selgitati välja noorte GP-4 võitjad

21.09.2021

Laupäeval selgitati Tallinnas kolmes hallis välja noorte GP-4 võitjad.

U-19 vanuseklass

Noormeeste üksikmängus tuli võitjaks Andrei Schmidt (Triiton). Schmidt ei loovutanud vastastele geimigi ja alistas finaalis 21:10, 21:11 koondisekaaslase Chris-Robin Taltsi (TSKeskus). GP-4 noormeeste paarismängus tulid võitjateks Andrei Schmidt/Hugo Themas, alistades finaalis klubikaaslased Anton Beriku/Roland Kutsei (Triiton) 21:17, 15:21, 21:17.

Neidude üksikmängus jäi alistamatuks Emili Pärsim (Triiton), kelle vastaseks finaalis oli Kerttu Voore (Nõo SK). Pärsim kindlustas võidu seisuga 21:19, 21:8. Neidude paarismängus oli samuti Emili Pärsim võidukas koos Marelle Saluga (Triiton). Finaalis võideti kahes geimis Katriin Jagomägi/Marta Emili Tellerit (Triiton) 21:15, 21:12.

Segapaarismängus said esikoha Chris-Robin Talts/Marta Emili Teller, finaalis alistati Hugo Themas/Marelle Salu 21:19, 21:18.

U-17 vanuseklass

Noormeeste üksikmängu võitis Siim Saarse (Pärnu SK) alistades finaalis Andre Martin Reinsi 21:18, 21:16. Teise kuldmedali kindlustas endale Saarse koos Rasmus Taltsiga (TSKeskus) paarismängus, kui finaalis võideti 21:17, 18:21, 21:13 Timo Mägi/Ragnar Reinot (Veeriku).

Neidude üksikmängus võitis esikoha Emilia Shapovalova (TÜASK), kui võitis kolmes geimis Laura-Liis Kalet (TSKeskus) 21:17, 14:21, 21:16. Neidude paarismängus võitsid noorte GP-4 Heili Merisalu/Emilia Shapovalova (Nõo SK/Triiton). Finaalis olid neil vastas Annabel Rohtla/Meribel Rohtla (Triiton), kellest oldi üle seisuga 21:17, 19:21, 21:11.

Segapaarismängu võitsid Tregert Gustav Värv/Heili Merisalu (TÜASK/Nõo SK) alistades esikoha kohtumises Karl Aksel Männiku/Kerttu Voore 11:21, 21:9, 21:18.

U-15 vanuseklassi võitjad

  1. Aapo Puhakka (Soome)
  2. Priit Põder (Triiton)

  1. Lumikki Liias (Triiton)
  2. Kertu Saksing (Triiton)

PP

  1. Priit Põder/Sten Soopalu (Triiton)
  2. Roland Braschinsky/Jaspar Vapper (TSKeskus)

TP

  1. Lumikki Liias/Marija Paskotši (Triiton/Tondiraba SK)
  2. Karolina Pintšuk/Kertu Saksing (Triiton)

SP

  1. Marti Joost/Marija Paskotši (Nõo SK/Tondiraba SK)
  2. Rasmus Roogsoo/Lumikki Liias (Triiton)

U-13 vanuseklassi võitjad

  1. Sam Lindberg (Soome)
  2. Karl Mattias Pedai (Valge Hani)

  1. Romili Vakk
  2. Kaisa Liis Lepp

PP

  1. Sam Lindberg/Aapo Puhakka (Soome)
  2. Marten Põder/Kaspar Sorge (Triiton/TÜASK)

TP

  1. Kaisa Liis Lepp/Romili Vakk (Triiton)
  2. Marta-Helena Pallon/Mirtel Värv (Veeriku)

SP

  1. Marten Põder/Romili Vakk (Triiton)
  2. Oliver Puhtla/Kaisa Liis Lepp (Triiton)

Võistluste tulemused nähtaval siin.

Scroll to top