GP-1 kahekordseks võitjaks tuli Karl Kert

15.08.2021

Eile algas GP-sarja 2021/22 hooaeg Tartus, Variku Spordihoones.

Meistriliiga meeste üksikmäng

Meeste üksikmängus jäi alistamatuks Karl Kert (Veeriku), teise koha saavutas Hans-Kristjan Pilve (Veeriku).

Kert alistas B alagrupis Ramona Ürpuse (TÜASK) ja Robin Schmalzi (TSKeskus) kahe geimiga. Rannar Zirki (Nõo SK) võitis Kert kolme geimiga 21:11, 16:21, 21:13. Pilve võitis A alagrupi kindlalt, ning ei kaotanud ühtegi geimi. Alagrupi võitjad selgitasid välja omavahel GP-1 võitja. Finaalmängus näitas Kert kindlat mängu alistades klubikaaslase 21:13, 21:11.

Meistriliiga meeste paarismäng

Meeste paarismängus osales kolm paari Raul Käsner/Karl Kert (TÜASK/Veeriku), Oskar Männik/Rannar Zirk (TÜASK/Nõo SK) ja Matis Kaart/Marcus Lõo (Veeriku). Käsner/Kert võitsid esimeses kohtumises Kaart/Lõod 16:21, 21:17, 21:16, teises kohtumises alistati Männik/Zirk kahe geimiga 21:18, 21:19. Alagrupi teises kohtumises läksid vastamisi Kaart/Lõo ja Männik/Zirk seekord tõmbasid pikema kõrred Kaart/Lõo, kui võitsid mängu 22:20, 12:21, 21:16. Alagrupi viimases mängus kindlustasid Käsner/Kert esikoha võites Männik/Zirki 21:18, 21:19.

Meistriliiga naiste paarismäng

Naiste paarismängus osales samuti kolm paari Johanna Violet Meier/Riina Täht (TÜASK/Võru SK), Heili Merisalu/Emilia Shapovalova (Nõo SK/TÜASK) ja Birgit Reintam/Kerttu Voore (TSKeskus/Nõo SK). Meier/Täht võitsid Reintam/Vooret 21:14, 21:12. Merisalu/Shapovalova alistasid samuti Reintam/Voore 21:17, 21:18. Seega otsustas alagrupi viimane mäng naiste paarismängu võitja, kui omavahel kohtusid Meier/Täht ja Merisalu/Shapovalova. Pingelise kolme geimilise  võiduga kindlustasid esikoha endale Meier/Täht.

Meistriliiga segapaarismäng

Segapaarismängus võistlesid neli segapaari Oskar Männik/Ramona Üprus (TÜASK), Karl Kert/Kertu Margus (Veeriku/TÜASK), Robin Schmalz/Editha Schmalz (TSKeskus) ja Vahur Lukin/Helis Pajuste (Kalev/Triiton). Segapaarismängude alagrupis pidid kõik paarid tunnistama ühte kaotus, aga seekord tulid võitjateks Männik/Üprus. Männik/Üprus kindlustasid esimese GP sarja võidu alistades Kert/Marguse 21:14, 21:17.