Raul Musta olümpia lõppes kaotusega

27.07.2021

Täna öösel läks oma teist alagrupimängu Tokyos mängima meesteüksikmängus Raul Must (BWF 91.).

Must kohtus hispaanlase Pablo Abianiga Eesti aja järgi kell 04.00. Eesti esireketi jaoks oli mäng keeruline, kuna Mustal lõi välja vana vigastus jalalabal.

Esimeses geimis läks Abian kiiresti mängu juhtima 6:0. Intervalli ajaks oli tablool seitsme punktiline vahe ja eestlane läks joogipausile kaotusseisus 4:11. Geimi teine pool lisas Must enda arvele vaid kolm punkti ja kaotas geimi 7:21.

Teine geim algas Musta jaoks paremini, kuid paus ajaks oli seis 7:11. Edasi ei lasknud Abian eestlast mängu tagasi, nelja punktilise spurdiga juhtis kohtumist 18:9. Geimi lõpus suutis Must kaks punkti endale võtta, kuid sellest ei piisanud ja Eesti esireketi jaoks lõppes Tokyo olümpia kaotusega 7:21, 11:21.

Mäng on järelvaadatav siin ja Musta intervjuu pärast kohtumist on saadaval siin.