Kristin Kuuba olümpiadebüüt algas võidukalt

26.07.2021

Täna tegi oma olümpiadebüüdi Tokyos naisteüksikmängus Eesti esireket Kristin Kuuba.

Kuuba kuulub Tokyo olümpiamängudel D alagruppi, kus tema vastasteks on veel tailanna Busanan Ongbamrungphan ja Daniela Macias Peruust.

Kuuba esimeseks vastaseks alagrupis oli Macias, kellega kohtuti täna lõunal. Esimene geim möödus tasavägiselt, kuid intervalliks oli eestlane saavutanud eduseisu 11:10. Geimi teine pool oli punkt-punkti mäng ning tablool oli viigiseis veel seisul 18:18. Kuubal oli esimeses geimis kasutada 2 geimpalli, millest ühe ta realiseeris ja kindlustas geimi võidu seisuga 21:19.

Teine geim püsis Macias mängus kuni seisuni 8:8. Pausile minnes juhtis Kuuba kohtumist 11:8 ja edasi läks ta oma teed juhtides kohtumist 18:9. Teise geimi kindlustas eestlanna seisuga 21:13, mis tähendas, et olümpiadebüüt algas võidukalt võites kohtumise 21:19, 21:13.

Kuuba järgmine kohtumine toimub juba homme kell 12.40, kui läheb vastamisi Tai mängija Busanan Ongbamrungphaniga.

Võistluste tulemustega saab tutvuda siin ja kohtumine on järelvaadatav siin.