Võrumaa

White Stripe Element

Tauri Kilk jõudis Bulgaarias finaali

14.07.2021

Täna jätkus Bulgarian Junior International, kus poolfinaalides osales kaks Eesti juunioride mängijate

Esimese eestlasena läks platsile Catlyn Kruus (Triiton), kes kohtus poolfinaalis teist asetust omava Bulgaaria mängija Gergana Pavlovaga. Kruus pidi seekord tunnistama vastase paremust kolmegeimilises matšis. Pärast 46 minutilist mängu liikus Pavlova finaali seisuga 16:21, 21:17, 21:15.

Noormeeste üksikmängus püüdis finaalikohta teist asetust omav Tauri Kilk (Triiton), kelle vastaseks oli hollandlane Noah Haase. Tasavägine kohtumine kestis 52 minutit ja kolm geimi. Kilk sammus pärast pingelist kolmandat geimi finaali seisuga 21:11, 16:21, 23:21. Finaalis läheb Kilk vastamisi esimest asetust omava prantslase Enogat Royga.