Kruus ja Kilk jõudsid Bulgaarias poolfinaali

13.07.2021

Täna jätkus Bulgaarias U-19 vanuseklassi Euroopa karikaetapp Bulgarian Junior International.

Veerandfinaali pääsu noormeeste üksikmängus läks Tauri Kilk (Triiton) püüdma Šveitsi mängija Andri Niedermanni vastu. Kolmanda ringi kohtumises eestlane vastasele võimalust ei andnud ja pärast 21 minutilist mängu sammus Kilk kindlalt järgmisesse ringi seisuga 21:11, 21:9. Veerandfinaalis kohtus Kilk Türgi mängumehe Nurullah Saraciga. Selles kohtumises pakkus vastane korralikku vastupanu eestlasele võites esimese geimi 21:17. Järgnevad geimid kuulusid, aga Eesti juunioride esireketile ja nõnda jõudis ta poolfinaali seisuga 17:21, 21:10, 21:17. Finaali pääsemiseks peab Kilk alistama hollandlase Noah Haase.

Neidude üksikmängus alistas Catlyn Kruus (Triiton) kolmandas ringis prantslase Malya Hoareau kolmegeimilises matšis seisuga 16:21, 21:9, 21:10. Veerandfinaalis kohtus Kruus samuti Türgi mängijaga Ayca Özgüriga, kes omas võistlusel kaheksandat asetust. Eelpool mainitud kohtumises alistas eestlanna vastase kindlalt kahes geimis seisuga 21:14, 21:14. Poolfinaalis kohtub Kruus teist asetust omava Bulgaaria mängija Gergana Pavlovaga.

Homme alustatakse poolfinaalidega kell 10.

Võistluste tulemustega saab tutvuda siin ja otsepilt turniirist on nähtav siin.