Võrumaa

White Stripe Element

Kruus ja Kilk liikusid Bulgaarias kindlalt kolmandasse ringi

12.07.2021

Õhtupoolikul peetud mängudes asusid platsile ka eestlased kes tulid mängudest välja võidukalt.

Esimesena läks platsile Catlyn Kruus (Triiton), kellel on Bulgaarias neljas asetus. Kruus läks vastamisi hollandlanna Stefanie Nijssega ja võitis kohtumise kindlalt 21:7, 21:12. Kolmandas ringis on eestlanna vastane Prantsusmaa esindaja Malya Hoareau.

Noormeeste üksikmängus asus kolmanda ringi pääsu eest võistlema teise asetusega Tauri Kilk (Triiton). Eestlane alistas pärast 31 minutilist mängu sakslase Anosch Ali seisuga 21:13, 21:14. Homme läheb veerandfinaali pääsu püüdma Kilk Šveitsi mängija Andri Niedermanni vastu.

Võistluste tulemustega saab tutvuda siin.