fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa

Warning: Undefined variable $html in /data01/virt84004/domeenid/www.badminton.ee/htdocs/wp-content/themes/sulka/functions.php on line 2025
White Stripe Element

2020. Noorte GP võitjaid said autasustatud

29.06.2021

Üle eelmine nädalavahetus autasustas Eesti Sulgpalliliit eelmise aasta Noorte GP võitjaid. Eelmisel aastal võisteldi U11-U19 vanuseklassides.

U-19 noormeeste üksikmäng:

  1. Tauri Kilk
  2. Mario Kirisima
  3. Oskar Männik

U-19 neidude üksikmäng:

  1. Ramona Üprus
  2. Andra Mai Hoop
  3. Catlyn Kruus

U-19 noormeeste paarimäng:

  1. Oskar Männik/Rannar Zirk
  2. Tauri Kilk/Artur Ajupov

U-19 neidude paarismäng:

  1. Johanna Violet Meier
  2. Andra Mai Hoop
  3. Krisliin Rohtla

U-19 segapaar:

Noormehed:

  1. Oskar Männik
  2. Tauri Kilk

Neiud:

  1. Ramona Üprus
  2. Catlyn Kruus

U-17 poiste üksikmäng:

  1. Tauri Kilk
  2. Mario Kirisma
  3. Hugo Themas

U-17 tüdrukute üksikmäng:

  1. Marelle Salu
  2. Elisaveta Berik
  3. Kerttu Voore

U-17 poiste paarismäng:

  1. Tauri Kilk
  2. Mario Kirisma/Robin Schmalz
  3. Hugo Themas

Tüdrukute paarismäng:

  1. Elisaveta Berik
  2. Katriin Jagomägi
  3. Marelle Salu/Emili Pärsim

U-17 segapaar:

Poisid:

  1. Tauri Kilk
  2. Robin Schmalz

Tüdrukud:

  1. Marta Emili Teller
  2. Marelle Salu

U-15 poiste üksikmäng:

  1. Rene Leeman
  2. Andrei Schmidt
  3. Siim Saarse

U-15 tüdrukute üksikmäng:

  1. Laura-Liis Kale
  2. Heili Merisalu
  3. Emilia Šapovalova

U-15 poiste paarismäng:

  1. Andrei Schmidt
  2. Daniel Kornejev
  3. Artur Berik

U-15 tüdrukute paarismäng:

  1. Karolina Pintšuk
  2. Kertu Saksing
  3. Emilia Šapovalova/Heili Merisalu

U-15 segapaar:

Poisid:

  1. Andrei Schmidt
  2. Rasmus Talts

Tüdrukud:

  1. Laura-Liis Kale
  2. Emilia Šapovalova

U-13 poiste üksikmäng:

  1. Rasmus Roogsoo
  2. Marti Joost
  3. Martin Liiskamnn

U-13 tüdrukute üksikmäng:

  1. Marija Paskotši
  2. Lumikki Liias
  3. Annabel Mutso

U-13 poiste paarismäng:

  1. Priit Põder
  2. Jakob Kalmus/Rasmus Vaglakes

U-13 tüdrukute paarismäng:

  1. Annabel Mutso
  2. Marija Paskotši
  3. Roosi Uusen

U-13 segapaar:

Poisid:

  1. Marti Joost
  2. Rasmus Roogsoo

Tüdrukud:

  1. Marija Paskotši
  2. Lumikki Liias

U-11 poiste üksikmäng:

  1. Kaspar Sorge
  2. Marten Põder
  3. Karl-Markus Kasekamp

U-11 tüdrukute üksikmäng:

  1. Carmella Krislin Kruus
  2. Grete-Liis Neemre
  3. Ilona Roogsoo

Palju õnne kõidele võitjatele ja edukat hooaja ettevalmistust!

Scroll to top