Kuuba pääses Hispaanias teise ringi

19.05.2021

Täna alustavad Eesti mängijad Hispaanias BWF World Tour Super 300 kategooria turniiril. Esimese eestlasena läks platsile Kristin Kuuba (BWF 51.).

Kuuba esimese ringi vastane oli Hollandi esindaja Soraya De Visch Eijbergen (BWF 67.). Esimese geimi algus möödus tasavägiselt ja punkt-punkti mängus oldi viigis veel seisul 8:8. Joogipausi ajaks läks Kuuba kohtumist juhtima 11:8. Pärast pausi hoidis eestlanna paari punktilist eduseisu ja seisul 14:12 tegi spurdi geimi võidu poole võites neli punkti järjest, lüües tabloole seisuks 18:12. Geimi võiduks läks Kuubal vaja ühte geimpalli ja võitis 21:15.

Teine geim algas eestlanna jaoks edukalt minnes kohtumist juhtima 8:0, intervalliks oli tablool seis 11:2. Hollandlannal tuli, aga vigatuse tõttu anda loobumisvõit seisul 6:16. Nõnda sammus Eesti esireket teise ringi, kus vastaseks on Prantsusmaa mängija Leonice Huet (BWF 109.).

Eesti aja järgi kell 15.55 läheb platsile Raul Must (BWF 91.), kes kohtub Malaisia mängija Ng Tze Yongiga (BWF 108.).

Võistluste tulemustega saab tutvuda siin ja otsepilt on saadaval siit.