fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa

Warning: Undefined variable $html in /data01/virt84004/domeenid/www.badminton.ee/htdocs/wp-content/themes/sulka/functions.php on line 2026
White Stripe Element

Sisetingimustes sportimine alates 03.05

30.04.2021

Alates 03.05 on sisetingimustes lubatud ainult individuaaltegevus ja individuaaltreening. Sulgpalli harrastajatel on lubatud mängida ka paarismängu, tungivalt on soovitatav tegevuse käigus paarilisi mitte vahetada. Treening algab mängija spordisaali saabumisega ja lõppeb sealt lahkumisega.

Rühmaviisiline tegevus või treening on keelatud. Eratrenne on lubatud läbi viia ka nii, et 2 last on ühel pool võrku ja treener teisel pool, aga sel juhul ei tohi treener treeningu ajal juhendada teisi lapsi.

Eelpool mainitud piirangud ei kehti professionaalsetele sportlastele, sinna hulka kuuluvad ka Eesti täiskasvanute ja noorte koondiste liikmed ja kandidaadid ning perekondadele.

Treening- ja riietusruumides ei tohi olla täituvus üle 25%. Täituvust  arvestatakse spordihoone riietusruumide kappide ja nagide arvu järgi, mis on fikseeritud Eesti spordiregistris. Siseruumides tuleb kanda maski, va sporditegevuse ajal.

Võistlused harrastajatele sisetingimustes ei ole endiselt lubatud.

Loe lähemalt sporditegevuse juhist siit ja Kultuuriministeeriumi poolt heaks kiidetud koondise nimekirjaga on võimalik tutvuda siin.