fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa
White Stripe Element

Marran ja Rüütel jäid All England Openil jagama 9. kohta

19.03.2021

Birminghamis toimuval YONEX All England Openil jäid Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (BWF. 60) jagama 9. kohta. Esimeses ringis said eestlannad jagu Taani mängijatest Christine Busch ja Amalie Schulzist (BWF. 53) 24:22, 16:21, 21:14.

Kaheksandikfinaalis oli Marrani ja Rüüteli vastasteks viienda asetusega Nami Matsuyama ja Chiharu Shida (BWF. 12) Jaapanist. Eestlastel oli oodata keerulist mängu ja nii ka läks, esimeses geimis jäid eestlannad 0:4 taha ja joogipausile mingi Jaapani paari eduseisus 11:4. Pärast pausi suutsid Marran ja Rüütel ka ainult 4 punkti endale võtta, ning nii läks esimene geim jaapanlastele 21:8.

Teine geim algas positiivsemate toonidega kui Eesti esipaar suutis 6:4 eduseisu saavutada. Kaotusseisus olnud Matsuyama ja Chiharu pöörasid sellest hetkest mängu ümber ja läksid pausile 11:7 eduseisus. Marran ja Rüütel vähendasid küll vahe 2 punktiliseks seisul 10:12 ja tõid natukene pinget mängu kuid sellest ei piisanud ja Jaapani paar läks oma teed. Pärast 27 minutilist mängu olid jaapanlannad pääsenud veerandfinaali seisuga 21:8, 21:12.

Poolfinaali pääsu eest hakkavad Matsuyama ja Chiharu võitlema Swiss Openi võitnud Malaisia paari Pearly Tani ja Thinaah Muralitharaniga (BWF. 22).

Võistluste tabeleid ja tulemusi on võimalik näha siin.

Foto: www.badmintonphoto.com

Scroll to top