Kristin Kuuba alustas MK etappi võiduga

28.10.2020

Saksamaal sulgpalli maailmakarika etapil, kus auhinnafond on 90000 dollarit, alustas Kristin Kuuba turniiri võiduga.

Eesti esireketi Kristin Kuuba (BWF 55) esimeseks vastaseks oli India mängija Malvika Bansod (BWF 163). Kuuba alustas kindlalt ja juhtis turvalise punktivahega terve esimese geimi. Ka teise geimi alguses domineeris Kuuba, kuid Bansod võttis järele ja geimi keskel pausile läks Kuuba vaid 11-10 eduseisus. Punkt-punktis mäng jätkus lõpuni, kuid Kuubal õnnestus kohtumine võita kahes geimis 21-12, 21-19. Kuuteistkümne parima hulgas kohtub Kuuba Saksamaa esinumbri Yvonne Liga. Sama vastsega mängis eestlanna kaks nädalat tagasi samuti kaheksandikfinaalis Taani maailmakarikaetapil, kuid siis pidi tunnistama kolmes geimis nappi kaotust.

Teine naist üksikmängus osalenud Eesti mängija Helis Pajuste (BWF 279) läks vastamisi Slovakkia parimaga Martina Repiskaga (BWF 88) ja jäi alla 9-21, 7-21.