Kruus ja Üprus Hollandis teises ringis

28.02.2020

Hetkel toimuval Dutch Junior Internationalil on Eesti tüdrukud jõudnud edasi teise ringi nii üksikmängus kui ka paarismängus.

Üksikmängus alistas Catlyn Kruus avaringi vastase belglase Lien Lammertyni kolmes geimis seisuga 21-12; 23-25; 21-18. Homme on Kruusi teise ringi vastaseks India mängija Mansi Singh kell 15:15. Ramona Üprus pääses rootslase Jessica Silvennoineni loobumisvõidu tõttu teise ringi, kus kohtub hollandlase Jaymie Laurensiga kell 14:05.

Paarismängus võitsid esimeses ringis Eesti neiud kahes geimis hollandlasi Chloe Li ja Stefanie Nijsset seisuga 21-12; 21-17. Teises ringis on Kruusi ja Üpruse vastasteks korealased Hee Su Jung ja Bo Eun Koo homme kell 18:45.

Mängude ajakava näeb siit, otseülekannet siit.