fbpx

Kus mängida?

Kõik maakonnad
Harjumaa
Hiiumaa
Ida-Virumaa
Järvamaa
Jõgevamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Pärnumaa
Põlvamaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa
White Stripe Element

Finnish Youth tõi Eestile viis poodiumikohta

28.10.2019

Nädalavahetusel paralleelselt Finnish Junioriga toimunud Finnish Youth 2019 oli Eesti noortele väga edukas. Saavutati viis poodiumikohta, millest kolm U-17 vanuseklassist üks U-15 ja üks U-13 vanuseklassist. Ainsana sai 1. koha Mario Kirisma U-17 noormeeste üksikmängus.

U-17 vanuseklassi noormeeste üksikmängus võitis 1. koha esimese asetusega Mario Kirisma pingelises finaalis teise paigutusega venelase Egor Smirnovi vastu seisuga 23-21; 22-24; 21-16. Robin Schmalzi teekond katkes veerandfinaalis, kus ta kaotas hilisemale finalistile venelasele Smirnovile.
Neidude üksikmängus saavutas Marelle Salu 5. koha jäädes alla soomlannale Lilli Laurile seisuga 21-13; 21-8.
Segapaarismängus said Steven Pärnasalu ja Andra Mai Hoop samuti 5. koha jäädes alla teise paigutusega Belgia mängijatele Charles Fouyn ja Mirthe Van Parys seisuga 21-9; 21-19.
Noormeeste paarismängus saavutasid esimese asetusega Kirisma ja Schmalz 3. koha jäädes alla 3/4 paigutusega rootslastele Adam Elmfeldt ja Eric Ramstedtile seisuga 21-9; 21-12.
Neidude paarismängus esimese paigutusega Andra Mai Hoop ja Ramona Üprus  said 2. koha alistades poolfinaalis 3/4 paigutusega soomlased Hanna Häkkinen ja Helena Santalahti seisuga 21-18; 21-16, kuid jäädes finaalis alla venelastele Anna Zavarina ja Vera Zorina seisuga 21-14; 21-17.

U-15 vanuseklassi neidude üksikmängus saavutas 5/8 paigutusega Lisa Berik 5. koha jäädes alla 3/4 paigutusega peruulasele Fernanda Munarile seisuga 21-15; 21-9.
Noormeeste paarismängus võitsid Chris Robin Talts ja Tregert Gustav Värv 3. koha alistades soomlased Niilo Heinonen ja Nicholas Kroathi seisuga 21-8; 21-12, kuid jäädes alla 5/8 paigutusega venelastele Yaroslav Martynov ja Aleksei Zaev seisuga 20-22; 21-16; 21-11. Veerandfinaalis saavutasid 5/8 paigutusega Daniel Kornejev ja norrakas Aleksandrs Jakovlevs 5. koha jäädes alla teise asetusega venelastele Georgii Petrov ja Ivan Samulenkovile, kes hiljem osutusid turniiri võitjateks, seisuga 21-12; 21-15.

U-13 vanuseklassi noormeeste üksikmängus saavutasid 5. koha 3/4 paigutusega Oliver Hani, kes jäi alla rootslasele David Axelssonile seisuga 21-12; 21-13 ja 5/8 paigutusega Marti Joost, kes jäi alla esimese paigutusega hilisemale turniiri võitjale soomlasele Elmeri Lybeck seisuga 21-18; 21-8.
Neidude üksikmängus saavutas 3/4 asetusega Laura-Liis Kale 3. koha võites 5/8 paigutusega rootslast Matilda Ståhle seisuga 21-19; 21-16. Finaalikohast jäi Kale napilt ilma jäädes alla teise paigutusega rootslasele Felicia Silvennoinenile seisuga 21-18; 12-21; 21-16. Veerandfinaalis sai 5/8 paigutusega Emilia Shapovalova 5. koha jäädes samuti alla rootslasele Silvennoinenile seisuga 21-16; 21-15.
Segapaarismängus said 3/4 paigutusega Martin Liiskmann ja Annabel Mutso 5. koha jäädes alla rootslastele Philip Quan ja Sara Norrbyle seisuga 21-14; 21-19.
Noormeeste paarismängus saavutasid 4. koha teise paigutusega Oliver Hani ja Martin Liiskmann jäädes alla rootslastele Adam Medin ja Etienne Neuberile seisuga 21-16; 21-18. Marten ja Priit Põder saavutasid 5. koha jäädes alla 3/4 paigutusega Soome Rootsi paarile David Axelsson ja Aleksis Kivipuro.

U-11 vanuseklassi noormeeste üksikmängus saavutas 3/4 paigutusega Kaspar Sorge 5. koha jäädes alla teise paigutusega soomlasele Isak Mellerile seisuga 21-19; 21-17.

Kõikide mängude tulemusi saab vaadata siit.

Scroll to top