Getter Saar Bulgarian Internationalil 2. koht.

07.10.2019

Bulgarian Internationalil saavutas Getter Saar naisüksikmängus 2. koha.

Getter Saar alistas teises ringis serblase Marija Sudimaci seisuga 21-14; 13-21; 22-20 ning veerandfinaalis soomlase Nella Siilasmaa seisuga 21-16; 24-22. Poolfinaalis läks kolmanda paigutusega Saar vastamisi esimese paigutusega Pakistanist Mohoor Shahzadiga, keda võitis kahe geimiga 21-17; 21-12. Naisüksikmängu finaalis sai Saar enda vastaseks teise paigutusega rootslanna Rebecca Kuhli, kellele eestlanna jäi alla seisuga 21-16; 21-16 saades turniiril 2. koha.

Meesüksikmängu kvalifikatsiooni tabelis alistas Mihkel Laanes kahe geimiga bulgaarlase Dimitar Nenchevi ja šotlase Adam Stewarti, kuid jäi kolmandas ringis alla kaheksanda paigutusega soomlasele Anton Monnbergile ning seetõttu põhitabelisse ei jõudnud.