Hea õpetaja, oled oodatud “Sulgpall kõigile” koolitusele Tartus 18. detsembril 2018

Koolitus: 18. detsember 2018 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi (Ujula 4, Tartu)

kl 09.00-16.00. Registreerumine kuni 11. detsember 2018 info@badminton.ee

Osalustasu 20 eurot.

Lisainfo koolituste kohta ja registreerumine:

Siiri Rajamägi, „Sulgpall kõigile“ koordinaator: +372 55673473, info@badminton.ee


„Sulgpall kõigile“ on Rahvusvahelise Sulgpalliföderatsiooni programm, mida on ellu viidud rohkem kui sajas riigis. Ka Eestis on tänaseks osalenud juba ca 200 kooli. Programmi keskmes on koolitused õpetajatele. Koolitusel saavad osalejad teadmisi sulgpalli mängust, sulgpalli tundide kavandamisest ning kuidas sulgpall toetab noorte kehaliste võimete arengut.

Eesti Sulgpalliliit ja Kirjastus Koolibri annavad igale koolitusel osalejale sulgpalli algõpetuse raamatud – „Sulgpall kõigile. Õpetaja käsiraamat“ ja „Sulgpall kõigile. Tunnikavad“ raamatu. Õpetaja käsiraamat annab ülevaate sulgpalli mängu olemusest ning koolitundides sulgpalli õpetamise metoodikast. Tunnikavade raamatus on 22 näidistundi koos praktiliste harjutustega. „Sulgpall kõigile“ metoodika hõlmab üldkehalisi ja sulgpalli harjutusi, mis edendavad nii kehaliste võimete kui sulgpallimängu oskuste arengut. Raamatuid saab edukalt kasutada koolitundide läbiviimisel aga ka liikumisrühmades ning spordiklubides sulgpalli algõppe juhendamisel.

Koolitustel on suur osakaal praktilisel tegevusel, mis annab vajalikud oskused ja teadmised sulgpalli mänguks ja sulgpalli tundide läbiviimiseks. Koolituse läbijad saavad Rahvusvahelise Sulgpalliliidu tunnistuse. Koolitusele on oodatud osalema eelkõige üldhariduskoolides kehalise kasvatuse õpetajad, aga ka lasteaedade ning liikumisrühmade õpetajad. Koolitusel saab osaleda kuni 20 osalejat.

Koolid, kus osaleb „Sulgpall kõigile“ koolitusel mitu õpetajat, saavad sulgpallivarustuse komplekti, mis sisaldab sulgpalli reketeid, palle ja võrke.