Karl Kert ning Artur Ajupov ja Tauri Kilk Venemaal poolfinaalis

Eelmisel nädalal Gatchinas peetud Russian White Nights Junior ja Russian White Nights U17 turniiridel olid Eesti mängijatest edukaimad Karl Kert ja U17 turniiril paarismängus Artur Ajupov ja Tauri Kilk, kes jõudsid poolfinaali.

U19 turniiril võitis Karl Kert teel poolfinaali kolme Venemaa mängijat Timur Valiullini, Georgi Lebedevi ja Mihael Lebedevi. Poolfinaalis oli vastaseks samuti Venemaa esindaja Amir Khamidulin, kellele tuli allajäämine 14-21, 14-21. Võistluse võitis rootslane Gustav Bjorkier, kes teises ringis alistas Hans Kristjan Pilve.

U17 turniiril olid pea kõik osalejad Venemaa mängijad. Parima tulemuse saavutasid Eesti noored paarismängus, kus Artur Ajupov ja Tauri Kilk jõudsid kahe võiduga poolfinaali. Poolfinaalis peeti kolmegeimiline mäng hilisemate turniiri võitjatega Egor Borisovi ja Ilya Kimiga 17-21, 21-19, 10-21. Veerandfinaali pääsesid naiste paarismängus Catlyn Kruus ja Ramona Üprus, kes pidid samuti kaotuse vastu võtma turniiri võitnud paarilt Sofia Doroshenko ja Polina Makogonova 21-17, 15-21, 9-21.

Russian White Nights Junior tulemused siin.

Russian White Nights U17 tulemused siin.