Eesti noored sulgpallurid võistlevad Venemaal

28.06-01.07 toimub Venemaal, Gatchinas Juunioride ja U17 vanuseklassi Euroopa karikaetapp “White Nights 2018”.

Meesüksikmängus kohtub Hans Kristjan Pilve esimeses ringis venelase Alexander Nikuliniga. Turniiri 3. asetusega Karl Kert läheb vastamisi samuti Venemaa esindajaga, Timur Valiulliniga. Ka naisüksikmängus on mõlema eestlase vastaseks venelannad. Victoria Korobova mängib Alena Iakovleva vastu ning Karina Kapanen kohtub esimeses ringis Anastasiia Nefedovaga.

Hans Kristjan Pilvel ja Alexander Raudsepal on meespaarismängus 4. asetus ja esimeses ringis kohtuvad nad Venemaa meespaari Michael Lebedev – Stanislav Proskuraga. Segapaarismängus on vastamisi Victoria Korobova – Alexander Raudsepp ja valgevenelased Alaksei Kniazeu – Veranika Tarusava.

U17 vanuseklassi meesüksikmängus astuvad võistlustulle Arur Ajupov ning Tauri Kilk. Naisüksikmängus on eestlastest mängimas Ramona Üprus, Catlyn Kruus ja Mia Kask. Meespaarismängus on Tauri Kilk ja Artur Ajupov turniiri 1. asetusega ning kohtuvad esimeses ringis venelaste Denis Nikulin – Denis Panfiloviga. Catlyn Kruus ja Ramona Üprus alustavad naispaarismängu samuti esimesest ringist, kus  vastasteks on Victoriia Khrykina – Tatiana Sonina. Segapaarismängus kohtuvad Catlyn Kruus ja Tauri Kilk venelaste Igor Pushkarev – Sofia Artamonovaga. Artur Ajupovil ja Ramona Üprusel on 2. asetus ning nemad on otse teises ringis.

Vaata kõiki juunioride tabeleid siit!
U17 vanuseklassi tabeleid siit!