Hans Kristjan Pilve ja Alexander Raudsepp jõudsid Küprosel veerandfinaali

Nädalavahetusel mängiti Küprosel juunioride Euroopa karikaetapp.

Hans Kristjan Pilve ja Alexander Raudsepp jõudsid veerandfinaali. Turniiri 2. paigutusega eestlaste paar võitis esimese mängu tšehhide Adam Twardzik – Tomas Abrahami vastu 21-13; 21-19. Kaheksandikfinaalis lõpetas poiste teekonna tugev sakslaste paar Matthias Kicklitz – Lukas Resch. Sakslased võitsid kohtumise kahes geimis ja liikusid geimigi kaotamata poodiumi kõrgeimale kohale.

Üksikmängus tegi suurepärase tulemuse Karl Kert, kes alistas esimeses ringis hollandlase Finn Achthoveni kindlalt kahes geimis 21-18 ja 21-15. Teise ringi vastaseks oli Tšehhi esindaja Tomas Abraham, kelle alistamisegi samuti pikalt aega ei läinud. Kert võitis mängu 21-14; 21-15. Kolmandas ringis ootas ees turniiri 3. paigutusega šotlane Christopher Grimley. Eestlasel sel korral nii palju käike ei jagunud ja pidi tunnistama vastase paremust kahes geimis. Hans Kristjan Pilve esimesest ringist edasi ei pääsenud.

Kati-Kreet Marran võistles samal ajal Hollandis “Victor Dutch International” Euroopa karikaetapil. Eestlanna alustas põhiturniirilt, kus tema üksikmängu esimese ringi vastaseks oli end kvalifikatsioonilt põhiturniirile mänginud taanlanna Michelle Skodstrup. Michelle jätkas oma võidurada ning Kati-Kreet Marran kaotas kohtumise 21-14; 21-9.