Tere Tennisekeskus alustab ööturniiride sarjaga

13. aprillil saab Tere Tennisekeskuses avalöögi sulgpalli ööturniiride sari, mis koosneb kokku viiest etapist. Mängitakse kahes tugevusgrupis ning igamehe paarismängu formaadis.

„Soovime pakkuda ka sulgpallurile tennises juba ammu hästi toimivat seltskondlikku ööturniiri formaati, kus sport, hea seltskond ja meelelahutus käivad käsikäes, „ ütles Tere Tennisekeskuse teeniduse-ja reketialade müügijuht Piret Adresoo. „Tahame pakkuda oma hubast maja ja mõnusaid mängutingimusi ka tavapäraselt väljaspool meie keskust treenivatele sulgpallisõpradele, selleks kutsume heade toetajate abiga ellu uue sulgpalli ööturniiride sarja. Tere Tennisekeskuses on kuus heal tasemel sulgpalliväljakut, väga kvaliteetne olmeosa, õdus kohvik. Ööturniiridel alustame mängudega 21:00 kui kõik püsikliendid on oma treeningud lõpetanud. Kindlasti on sellise turniiri lisaväärtuseks ka korralikud auhinnad, ühine mängujärgne analüüsivoor ning ka osavõtutasu sees pakutav söök ja jook,„ lisas Andresoo.

Sulgpalli ööturniirid jäävad toimuma ka suveperioodil: etapid toimuvad veel 11 mail, 14. juunil, 26. juulil ja 17. augustil. Finaaletapil on lubanud osalejate vahel välja loosida oma võistlusreketi ka Raul Must. Registreerimine on avatud Tere Tennisekeskuse kodulehel