Paarissulgede 3.etapp ja Superfinaal

27.aprillil 2019 algusega kell 10.00 toimub Tartu Ülikooli Spordihoones rahvusvahelise sulgpalliturniiri “PAARISSULED” 3.etapp.

Lisaks tavaturniirile on kavas ka “Superfinaal mäng 2-3 vastu”, kus kohtuvad Meistriliiga mees-ja naispaarismängu võitjad ja naispaariga liitub Eesti meister naisüksikmängus Kristin Kuuba. Mängitakse kahe geimi võiduni, teine geim algab seisult kui palju esimeses geimis vahe jäi.

Auhinnafond vähemalt 500 eur. Tule kindlasti osalema turniirile ja kaasa elama! Superfinaal algab 16.00.

Samuti oodatakse appi punktikeerajaid.
Tabelid ja ajakava leiad siit.

Eesti ja Saksamaa peavad sõpruskohtumise

Saksamaa koondis esitas Eestile küllakutse kahe sõprusmängu pidamiseks. Kohtumised toimuvad 24. aprill Saksamaal Herxheimis ja 25. aprill Bensheimis. Sõpruskohtumiste korraldamine on Saksamaa koondise jaoks traditsioon, et populariseerida sulgpalli.

Saksamaale sõitsid Kati-Kreet Marran, Helina Rüütel, Getter Saar, Kristjan Kaljurand, Raul Käsner ja Karl Kert. Koondist juhendab peatreener Indrek Küüts. Mõlemate koondiste juurest jäid eemale olümpia kvalifikatsiooniks valmistuvad sportlased.

Esimene kohtumine lõppes 3-2 sakslaste kasuks. Avamängus võitsid Helina Rüütel ja Kristjan Kaljurand Hauke Graalmanni ja Annabella Jägerit 21-13, 21-14. Meeste paarismängus tegi koondise debüüdil hea mängu Karl Kert, kes kohtus maailma edetabelis 105. kohal oleva Alexander Rooversiga. Rooversi võidunumbrid jäid 21-13, 21-17. Ka teise üksikmängu võitsid sakslased, kui Luise Heim alistas Getter Saare 23-21, 21-9. Meeste paarismängus pidid Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner vastu võtma kaotuse Hauke Graalmannile ja Bjarne Geissilt 9-21, 20-22. Naiste paarismäng kujunes kolme geimiliseks, millest väljusid võitjatena Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran 21-14, 19-21, 21-17. Nende vastased olid Annabella Jäger ja Judith Petrikowski.

Teine sõpruskohtumine peetakse täna õhtul Bensheimis.

Hans-Kristjan Pilve jäi Küprosel jagama 5.-8.kohta

Hans-Kristjan Pilve osales 19.-21.aprillil Küprosel toimunud U19 Euroopa karikaetapil Li-Ning Cyprus Junior 2019.

Hans-Kristjanil oli neljas paigutus ja pääses otse teise ringi, kus tema esimese ringi vastaseks oli Teodor Ioan Cioroboiu Rumeeniast. Kohtumise võitis Hans-Kristjan tulemusega 21-10; 21-10. Kolmandas ringis oli Hans-Kristjani vastaseks Christos Hailis Küproselt, kohtumise võitis Hans-Kristjan tulemusega 21-15; 21-11. Veerandfinaalis oli Hans-Kristjani vastaseks Victor Ørding Kauffmann Taanist. Kolmegeimilise kohtumise võitis taanlane tulemusega 21-17; 10-21; 22-20. Hans-Kristjanile turniiril 5.-8.koht.

Vaata kõiki tulemusi siit.

Helis Pajuste kaotas Horvaatias avaringis

Helis Pajuste osales Horvaatias toimunud Euroopa karikaetapil Victor Croatian International 2019.

Helise esimese ringi vastaseks oli Emilie Hamang Norrast. Kolmegeimilisest kohtumisest väljus võitjana norralanna, tulemusega 21-10; 20-22; 21-15.

Catlyn Kruusi tulemused U17 Euroopa karikaetapilt

Catlyn Kruus osales 19.-21.aprillil Belgias toimunud U17 vanuseklassi Euroopa karikaetapil Victor JOT U17 2019.

Üksikmängus oli Catlynil neljas paigutus ja tema esimese ringi vastaseks oli Leona Lee Inglismaalt. Kohtumise võitis inglanna tulemusega 21-12; 21-10.

Neidude paarismängus mängis Catlyn koos Lien Lammertyniga Belgiast. Esimeses ringis alistati Mia Perthes/Pia Reinkens Saksamaalt tulemusega 21-5; 21-9. Teises ringis tuli vastu võtta kaotus Belgia paarilt Lotte Geerts/Mare Van Britsom 12-21; 15-21.

Catlyn Kruus U17 Euroopa karikaetapil Belgias

Catlyn Kruus osaleb 19.-21 aprillil Belgias, Edegemis toimuval U17 Euroopa karikaetapil Victor JOT U17 2019.

Neidude üksikmängus on Catlynil neljas paigutus ja tema esimese ringi vastaseks on Leona Lee Inglismaalt. Kohtumine toimub reede. 16.30 kohaliku ajaj järgi.