Eesti Juunioride ja Seenioride Eesti Meistrivõistlustel osalejate nimekirjad on avalikustatud

30.-31.märtsil Pärnus toimuvate Eesti Juunioride ja Seenioride osalejate nimekirjad on avalikustatud. Juunioride Meistrivõistlustest võtab osa 39 ja Seenioride Meistrivõistlustest 148 sulgpallurit.

EJMV osalejad

ESMV osalejad

Kristin Kuuba püüab Orleans Mastersil pääsu veerandfinaali

Prantsusmaal, Orleansis toimuval maailmakarika etapil Orleans Masters 2019 võistleb Kristin täna õhtul veerandfinaali koha eest.

Esimeses ringis alistas Kristin India mängija Sai Uttejitha Rao Chukka tulemusega 21-12; 21-17. Teises ringis kohtub Kristin seitsmendana paigutatud Linda Zetchiriga Bulgaariast. Kohtumine leiab aset täna õhtul 18.40 kohaliku aja järgi.

Kati-Kreet Marran naisüksikmängu kvalifikatsiooni esimeses ringist edasi ei pääsenud, kaotades Marie Batomenele Prantsusmaalt 15-21; 9-21.

Naispaarismängus kaotasid Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran esimeses ringis kaheksandana paigutatud Indoneesia paarile Agatha Imanuela-Siti Fadia Silva Ramadhanti 9-21; 11-21.

Open Nordic Senior Championships 2019

10.-12.mail 2019 toimuvad Norras, Oslos Open Nordic Senior Championships 2019.

Vanuseklassid: 35+/40+/45+/50+/55+/60+/65+/70+/75+

Mänguliigid: MÜ, NÜ, MP NP, SP

Registreerimise tähtaeg: 24.aprill 2019 aadressile  kirsten.gulbrandsen@qicraft.no  kasutades registreerimisvormi.

Kutse

Reg.vorm

Majutus

Karina Kapanen Soomes poodiumil

Möödunud nädalavahetusel osalesid Eesti mängijad Karina Kapanen ja Helis Pajuste Soomes, Turus turniiril ATV Eliitti 2019.

Naisüksikmängu Valio ehk eliitliigas saavutas esimese koha Karina, alistades finaalis Jessica Jäntti 21-19; 18-21; 21-19. Helis jäi jagama 3.-4.kohta. Poolfinaalis kaotas Helis teise koha saavutanud Jessicale 21-19; 11-21; 14-21.

Naispaarismängu Valio liigas jäid Karina ja Helis jagama 3.-4.kohta, poolfinaal kaotati hilisematele võitjatele Maija Krzywacki-Inalotta Suutarinen 9-21, 8-21.

Vaata kõiki tulemusi siit.

Muruturniiril said Murufondi stipendiumi Artur Ajupov ja Hans Kristjan Pilve

Sel nädalavahetusel mängitud Koit Muru mälestusturniiril anti välja kaks stipendiumi noortele sportlastele, mille pälvisid Artur Ajupov ja Hans Kristjan Pilve. Stipendiumite eesmärk on aidata kaasa häid tulemusi näidanud noorte sportlaste karjäärile. Muruturniir toimus viiendat korda. Alates sellest aastast ühendasid Muruturniiri korraldusmeeskond ja Eesti Sulgpalliliit käed luues Murufondi.

Murufond toetab Muruturniiri stipendiumite välja andmist ja alates sügisest käivitub noorte tulevikulootuste toetusprogramm. Murufondi saab Muruturniiri stipendiumite ja noorte programmi jaoks annetusi teha aasta ringselt (EE312200221068565010, selgitus Murufond annetus, saaja Eesti Sulgpalliliit).

Aitäh kõigile V Muruturniiril osalejatele, Murufondi toetajatele ja Tallinna Sulgpalliklubile Muruturniiri hea korralduse eest!

Eesti mängijad parandasid maailma edetabelis kohti

Eesti parimad sulgpallurid parandasid kõik sel nädalal maailma edetabelis oma positsioone. Kristin Kuuba tõusis karjääri parimale kohale ja on nüüd edetabelis 65. Võrreldes eelmise nädalaga aitas kuus kohta tõusta ja uude kümnesse astuda Šveitsis maailmakarika etapil saadud 9. koht. Maailma edetabelit juhib Tai Tzu Ying Hiina Taipeist. Aasia riikide mängijad moodustavad edetabeli eesotsas enamuse. Parima eurooplasena on olümpiavõitja Carolina Marin viiendal kohal. Kristin Kuuba on Euroopa mängijatest edetabelis neljateistkümnes.

Senisele parimale edetabeli kohale jõudsid sel nädalal ka alles alates eelmise aasta lõpust koos mängiv naispaar Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran, kes on nüüd edetabelis 82. kohal.

Meeste üksikmängu tabelis tõusis Raul Must võrreldes eelmise nädalaga viis kohta ning asub 85. positsioonil.