Kiili Sulgpalliklubi MTÜ:

  • Laste treeningud toimuvad Kiili Gümnaasiumis ja ja Kiili lasteaias alates 5. eluaastast.
  • Täiskasvanute treeningud toimuvad Tondi Tennisekeskuses.

Kontakt: Aare Luigas, alcatronix@gmail.com või +372 5137 378

Kodulehthttp://www.kiilisulgpall.ee/

 

MTÜ Puhja Sulgpall:

Treeningud täiskasvanutele nii esimese, teise kui kolmanda liiga tasemel.

Kontakt: Ardo Rõõm, ardo.room@mail.ee või +372 5345 7178

 

Pärnu Sulgpalliklubi:

  • Laste treeningud Paikuse koolis ja Pärnu Spordihallis.
  • Täiskasvanute treeningud Raeküla koolis ja spordihallis.

Kontakt: Anneli Kõrge, annelikorge@hot.ee või +372 5822 6877

Kodulehthttp://www.parnusulgpalliklubi.ee/

 

MTÜ Rapla Sulgpalliklubi Valge Hani:

Treeningud täiskasvanutele ja lastele.

Kontakt: Ülle Laasner, hani.valge@gmail.com või +372 528 4090

Koduleht (Facebook)https://www.facebook.com/valgehani/

 

MTÜ Sarv:

Kontakt: Henn Sarv, henn@sarv.ee või +372 513 8100

 

MTÜ Sulgpalliklubi Drive:

Treeningud lastele ja täiskasvanutele.

Kontakt: Aigar Tõnus, aigartonus@hotmail.com või +372 5690 2481

Koduleht: http://www.sulgpallitrenn.ee/

 

MTÜ Sõprade Klubi Sõrg:

Kontakt: Vägilen Juhanson, Juki.juhanson@gmail.com või +372 5157 435

 

MTÜ Sulgpalliklubi Fookus:

Treeningud täiskasvanutele algajatest võistlejateni. Trennid toimuvad Tondi Tennisekeskuses, Jüri Spordihoones ja Järveküla Spordihoones.

Kontakt: Karl-Rasmus Pungas, info@skfookus.ee või +372 56 259 634

Koduleht (Facebook)https://www.facebook.com/skfookus/

 

MTÜ Tallinna Sulgpallikeskus:

Treeningud lastele ja täiskasvanutele.

Kontakt: Alfred Kivisaar, alfred@sulgpallikeskus.ee või +372 5660 5764

Kodulehthttps://www.sulgpallikeskus.ee/

 

MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi:

  • Treeningud algajatele (6-8 aastased).
  • Treeningud edasijõudnutele (8-12 aastased).
  • Treeningud algajatele (täiskasvanud).
  • Treeningud edasijõudnutele (täiskasvanud).

Kontakt: Heiki Sorge, heiki.sorge@mail.ee või +372 56463609

Kodulehthttps://sport.ut.ee/harrastussport/hs_spordialad/hs_sulgpall/  ja  https://sport.ut.ee/harrastussport/hs_spordialad/hs_sulgpall/  ja  https://sport.ut.ee/spordikool-2/sk_spordialad/sk_sulgpall/

 

MTÜ Tondiraba Sulgpalliklubi ja MTÜ Tondiraba Sulgpallikool:

  • Treeningud 4-7 aastastele.
  • Treeningud 8-19 aastastele.
  • Treeningud täiskasvanutele (täiskasvanutegrupi treeningud kõikidele tasemetele).

Kontakt: Kristo Kasela, info@sulgpallikool.ee või +372 5624 2282

Kodulehthttp://www.sulgpallikool.ee/

 

MTÜ Veeriku Badminton:

Treeningud nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kontakt: Indrek Küüts, ints56@hotmail.com või +372 5346 6348

Kodulehthttp://vbadminton.ee/

 

Nõo Sulgpalliklubi:

  • Algajate treeningud 1.-3. klass.
  • Edasijõudnute treeningud 2.-6. klass.
  • Võistlejate treeningud 4.-12. klass.

Kontakt: Mart Mäerand, mart.maerand@gmail.com või +372 5668 5268

Kodulehthttp://ajaveeb.nsk.ee/

 

Noorsoo-sportlik MTÜ Asimuut:

Kontakt: Anatoly Utemov, badminton@azimuut.ee või +372 5032 955

 

Omniva Spordiklubi:

Treeningud täiskasvanutele algaja tasemel.

Kontakt: Indrek Raig, indrek.raig@omniva.ee või +372 5208 635

Kodulehthttp://spordiklubi.omniva.ee/index.php?id=10574 

 

Rahvaspordiklubi Kuuse:

  • Treeningud algajatele (7-10 aastased).
  • Treeningud algajatele (11-14 aastased).
  • Treeningud edasijõudnutele (10-17 aastased).
  • treeningud algajatele (täiskasvanud).

Kontakt: Linda Roop, kuuseklubi@kuuseklubi.ee või +372 5089954

Kodulehthttp://www.kuuseklubi.ee/classes/#sulgpall

 

Rakvere Sulgpalliklubi:

Kontakt: Erkki Valmra, timberhorse@gmail.com või +372 5055 962

 

SA USTA:

  • Treeningud lastele vanuses 4-7 aastat.
  • Treeningud lastele vanuses 7-19 aastat.
  • Treeningud täiskasvanutele.

Kontakt: Karl-Rasmus Pungas, rasmus@usta.ee või +372 5593 6888

Kodulehthttps://www.goldenclub.ee/us-tenniseakadeemia/sulgpallikool/

 

Sulgpalliklubi Smash:

Kontakt: Alan Heinluht, smash.sulgpalliklubi@gmail.com või +372 5564 1299

 

Sulgpalliklubi Superseeniorid:

Kontakt: Jüri Starkopf, jyristarkopf@gmail.com või +372 5348 1508

 

Sulgpalliklubi Triiton:

Treeningud täiskasvanutele ja lastele.

Kontakt: Mart Siliksaar, triiton@hot.ee või +372 5148121

Kodulehthttps://www.tartutriiton.ee/

 

Tallinna Spordiselts Kalev:

Treeningud täiskasvanutele meistriliiga ja esiliiga tasemele.

Kontakt: Vahur Lukin, vahur.lukin@gmail.com või +372 5019 248

 

Tallinna Sulgpalliklubi:

Treeningud täiskasvanutele meistriliiga, esiliiga ja teise liiga tasemel.

Kontakt: Külle Laidmäe, kylle.laidmae@gmail.com või +372 5047 197

 

Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi:

Treeningud täiskasvanutele edasijõudnute tasemel.

Kontakt: Tanel Tenso, tanel.tenso@mail.ee või +372 5576 164

 

Tartu Spordiselts Kalev:

Kontakt: Raido Mägi, tartu@eestikalev.ee või +372 7442 124

 

Viimsi Sulgpalliklubi pakub treeninguid:

Treeningud nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kontakt: Aigar Tõnus, aigartonus@hotmail.com või +372 5690 2481

Kodulehthttp://www.sulgpallitrenn.ee/

 

Võru Sulgpalliklubi:

Kontakt: Riina Täht, vorusulgpall@gmail.com või +372 5854 7015

Koduleht (Facebook)https://www.facebook.com/vorusulgpalliklubi/