U-19 MM: Themas sai kirja võidu

03.10.2023

Eile alanud juunioride MM-i individuaalturniiri alustas edukalt võistlemist ainsa eestlasena Hugo Themas.

Noormeeste üksikmängus läks esimese eestlasena platsile Hugo Themas, kellel oli teisel pool võrku portugallane Dinis Maia. Themas võitis mõlemad geimid kindlalt, avageimis tuli võit 21:11 ja teises geimis 21:12. Teises ringis kohtub eestlane Kanada mängija Timothy Lockiga. Andrei Schmidt pidi see eest vastu võtma kaotuse India mängijalt Tushar Suveerilt. Kohtumine kestis 20 minutit ja tablool oli seisuks 12:21, 15:21.

Neidude üksikmängus keerulise loosi saanud Emili Pärsim läks avaringis vastamisi Indoneesia mängijaga Chiara Marvella Handoyoga. 21 minutit kestnud kohtumises tuli Pärsimil vastu võtta 8:21, 6:21 kaotus. Päeva viimases mängus läks Elisaveta Berik vastamisi India palluri Devika Sihagiga. Keeruliseks kujunenud 19 minutit lõppesid Beriku jaoks seisuga 13:21, 9:21.

Täna alustavad Eesti mängijad võistlemist segapaarismängus, neidude paarismängus ja noormeeste paarismängus.