Kalender2003

Võistluskalender 2003/2004 Events Calender

Kinnitatud** ESF juhatuse poolt
8.09.2003

Kuu/kuu-päevad

 

NOORED

 

Korraldaja klubi – koht

 

TÄIS-KASVANUD

 

Korraldaja klubi – koht

 

VETERANID/ HARRASTAJAD

 

Korraldaja klubi – koht

 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

 

 

13.-14.

 

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

Paarissuled I
TULEMUSED 

 

TÜASK- Tartu

 

 

 

27.-28.

 

Noorte GP-1
TULEMUSED

 

TNSK – Tallinn

 

 

 

SK “Minton” turniir (27.09)
TULEMUSED 

 

Minton – Pärnu

 

OKTOOBER

 

 

 

 

 

 

 

4.-5.

 

Polonia Cup U-17 European Team Champs 1.-5.10 Dublin

 

Iirimaa – Dublin

 

 

 

 

 

11.-12.

 

 

 

Täiskasvanute GP-1
TULEMUSED 

 

TNSK- Tallinn

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.-26.

 

Noorte GP-2
TULEMUSED

 

TÜASK – Tartu

 

 

 

“Omega” paarismängu-turniir – 25.10.
JUHEND

Omega – Tallinn

NOVEMBER

 

 

 

 

 

 

 

1.-2.

 

TNSK 12. Sulgpalliturniir U-11, U-13, U-15

 

TNSK – Tallinn

 

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

“Ema, isa, laps”
JUHEND

 

TNSK – Tallinn

 

15.-16.

 

 

 

Täiskasvanute GP-2
TULEMUSED 

 

TÜASK- Tartu

 

Wilson Cup (15.11)
TULEMUSED

ESF – Tallinn

22.

 

 

 

 

 

Veteranide MV
TULEMUSED 

 

ESF – Tallinn

 

29.-30.

 

Noorte GP-3
TULEMUSED 

 

Triiton – Tartu

 

 

 

 

 

DETSEMBER

 

 

 

 

 

 

 

6.-7.

 

 

 

Täiskasvanute GP-3
TULEMUSED

 

TTÜ – Tallinn

 

 

 

13.

 

 

 

Paarissuled II
TULEMUSED

 

TÜASK – Tartu

 

 

 

 

 

20.-21.

 

Noorte GP-4 
TULEMUSED

 

TNSK – Tallinn

 

 

 

 

 

27.-28.

 

 

 

 

 

 

 

JAANUAR

 

2004

 

 

 

 

 

 

3.-4.

 

 

 

 

 

 

 

10.-11.

 

Noorte GP-5
TULEMUSED

 

TNSK – Tallinn

 

 

 

Viljandi paarismängu-turniir (10.01)
TULEMUSED 

 

“Viljandi Sulelised”
Viljandi

 

17.-18.

 

 

 

Täiskasvanute GP-4
TULEMUSED

 

TÜASK – Tartu

 

 

 

24.-25. Finlandia Cup European B Junior Team Champs 21.-25.01          

31.-1.02

 

 

 

Täiskasvanute EMV
TULEMUSED 

 

ESF – Tallinn

 

 

 

VEEBRUAR

 

 

 

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.-15.

 

Noorte GP-6
TULEMUSED

 

TNSK – Tallinn

 

 

 

“Mintoni turniir”
TULEMUSED

Minton – Tartu

21.-22.

 

 

 

Täiskasvanute GP-5
TULEMUSED

 

 S-16 – Tallinn

 

Wilson Cup 2.
TULEMUSED

ESF

28.-29.

 

Segasuled
TULEMUSED

TSK

Segasuled
TULEMUSED

TSK

Segasuled
TULEMUSED 

TSK

MÄRTS

 

 

 

 

 

 

 

6.-7.

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused
TULEMUSED

 

ESF –
Tallinn
 

 

 

 

 

 

 

 

13.-14.

 

 

 

Täiskasvanute GP-6
TULEMUSED

 

Saku Sulg – Saku

 

Wilson Cup 3.
(13.03)
TULEMUSED

 

ERGO
Spordiklubi
Pärnu

19.-21.

 

Balti Matš*
TULEMUSED 

 

ESF – Tallinn

 

Balti Matš*
TULEMUSED 

 

ESF – Tallinn

 

Lääne-Virumaa turniir (20.03)
JUHEND

 

Aluvere – Rakvere

 

27.

 

 

 

Paarissuled III
TULEMUSED

 

TÜASK – Tartu

 

 

 

APRILL

 

 

 

 

 

 

 

3.-4.

 

 

 

Täiskasvanute GP-7
TULEMUSED

 

TNSK – Tallinn

 

 

 

10.-11.

 

Noorte GP-7
TULEMUSED

 

TÜASK – Tartu

 

 

 

 

 

Wilson Cup 4.(10.04)
TULEMUSED

 

ERGO
Spordiklubi
Viimsi

 

17.-18.

 

 

 

European Champs 16.-24.04 Sudirman Cup qual

 

Šveits – Genf

 

Paarismängu-turniir (17.04)
TULEMUSED

 

TSK – Tallinn

 

24.-25.

 

 

 

European Champs 16.-24.04 Sudirman Cup qual

 

Šveits – Genf

 

Eesti üliõpilaste meistrivõistlused (24.04)
JUHEND

 

EASL – Tartu

 

MAI

 

 

 

 

 

 

 

1.-2.

 

Riigipüha

 

 

Riigipüha

 

 

Riigipüha

 

 

8.-9.

 

 

 

Täiskasvanute GP finaal

 

TNSK – Tallinn

 

 

 

15.-16.

 

Noorte GP finaal
JUHEND

 

TNSK – Tallinn

 

 

 

 

 

22.-23.

 

 

 

 

 

 

 

29.

 

 

 

 

 

Hiiumaa turniir
TULEMUSED

 

SK Tuti – Hiiumaa

 

JUUNI

 

 

 

 

 

 

 

04.-06.

 

 

 

 

 

Balti Veteranide MV

 

Leedu

 

 

 

 

 

 

 

 

* Võistluste toimumine antud kuupäevadel on läbirääkimisel.
** ESF juhatuse poolt on kinnitatud vaid tumendatud kirjas märgitud võistlused. Ülejäänud võistluste ajad on informatiivsed ning seega ei vaja nende võistluste ärajäämine või aja muutmine juhatuse otsust.