Kalender2004

Võistluskalender 2004/2005 Events Calender

 

Nädala nr

 

Kuu/kuu-päevad

 

NOORED

 

Korraldaja klubi/koht

 

TÄIS-
KASVANUD

 

Korraldaja klubi/koht

 

HARRASTAJAD
SEENIORID

 

Korraldaja klubi/koht

 

 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

 

 

36

 

4.

 

 

 

 

 

Ergo Karikas 2004
TULEMUSED

 

Ergo SK/Tartu

 

37

 

10.-12.

 

Lithuanian International

 

Kaunas/Leedu

 

 

 

 

 

 

38

 

18.-19.

 

Noorte
GP-1
TULEMUSED (.xls)

 

TNSK/Tallinn

 

 

 

 

 

 

20.-26.

 

I Euroopa MV tudengitele

 

Krakow/Poola

 

 

 

 

 

39

 

25.-26.

 

Eesti-Soome
U-19
TULEMUSED (.pdf)

 

Helsingi

 

 

 

 

 

SK “Minton” turniir
TULEMUSED

 

Minton/Pärnu

 

 

OKTOOBER

 

 

 

 

 

 

 

40

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41

 

09.-10.

 

 

 

Kuldne Sügis
TULEMUSED

 

TNSK/Tallinn

 

 

 

42

 

16.-17.

 

 

 

Paarissuled I
TULEMUSED (.doc)

 

TÜASK/Tartu

 

Paarissuled I
TULEMUSED (.doc)

 

TÜASK/Tartu

 

43

 

23.-24.

 

Tartu Sügis 2004
(NGP-2)
VÕITJAD (.pdf)
TULEMUSED(.pdf)

 

TÜASK/Tartu

 

 

 

 

 

44

 

30.

 

 

 

 

 

“Omega” paarismänguturniir
TULEMUSED

 

Omega/TNSK

 

 

NOVEMBER

 

 

 

 

 

 

 

45

 

6.

 

 

 

 

 

“Ema, isa, laps”
TULEMUSED

 

TNSK/Tallinn

 

46

 

13.-14

 

 

 

Täiskasvanute GP-1
TULEMUSED (.pdf)
TULEMUSED (.xls)

 

TÜASK/Tartu

 

 

 

47

 

20.-21.

 

 

 

 

 

 

 

48

 

27.-28.

 

Lähte Langevad Lehed
(NGP-3)
TULEMUSED (.pdf)

 

Triiton/Lähte

 

 

 

Seenioride EMV
TULEMUSED

 

ESPL

 

 

DETSEMBER

 

 

 

 

 

 

 

49

 

4.-5.

 

 

 

Täiskasvanute GP-2
TULEMUSED (.xls)

 

 

 

 

50

 

11.-12-

 

 

 

Paarissuled II
TULEMUSED (.doc)

 

TÜASK/Tartu

 

Paarissuled II
TULEMUSED (.doc)

 

TÜASK/Tartu

 

51

 

18.-19.

 

Kalevi lahtised noortele
(NGP-4)
TULEMUSED(.xls)

 

Kalev/
TNSK/TNSK

 

 

 

 

 

52

 

26.

 

Tallinn-Tartu linnavõistlus
TULEMUSED (.xls)
TULEMUSED (.pdf)

 

Tartu

Tallinn-Tartu linnavõistlus

TULEMUSED (.xls)
TULEMUSED (.pdf)

Tartu

 

Tallinn-Tartu linnavõistlus

TULEMUSED (.xls)
TULEMUSED (.pdf)

Tartu

 

2005

 

JAANUAR

 

 

 

 

 

 

 

 

1.-2.

 

 

 

 

 

 

 

1

 

08.-09.

 

 

 

Balti Cup-2 (klubid)

 

Eesti/ESPL

 

 

 

 

 

2

 

15.-16.

 

 

 

Täiskasvanute GP-3
TULEMUSED (.xls)

 

TÜASK/Tartu

 

 

 

3

 

22.-23.

 

 

 

 

 

 

European B Team Champion- ships 19.-23.01

 

Nicosia/ Cyprus

 

Viljandi Paarismänguturniir
TULEMUSED (.pdf)

 

“Viljandi Sulelised”/
Viljandi

 

4

 

29.-30.

 

 

 

Täiskasvanute EMV
TULEMUSED(.pdf)

 

ESPL/Tartu

 

 

 

 

VEEBRUAR

 

 

 

 

 

 

 

5

 

5.-6.

 

Noorte
GP-5
TULEMUSED (.xls)

 

Tallinn/TNSK

 

 

 

 

 

6

 

12.-13.

 

 

 

 

 

Mintoni Paarismänguturniir
TULEMUSED (.pdf)

 

Minton/Lähte

 

7

 

19.-20.

 

 

 

Täiskasvanute GP-4
TULEMUSED (.xls)

 

S-16/Tallinn

 

 

 

8

 

26.-27.

 

Segasuled
TULEMUSED

 

Tallinna SK

 

Segasuled
TULEMUSED

 

Tallinna SK

 

Segasuled
TULEMUSED

 

Tallinna SK

 

 

MÄRTS

 

 

 

 

 

 

 

9

 

05.-06.

 

Eesti Noorte MV
JUHEND
TABELID

 

ESPL/ Tartu

 

 

 

 

 

10

 

11.-13.

 

Balti Karikas
TULEMUSED  (.xls)

 

Läti

 

 

 

 

 

 

11

 

 

19.-20.

 

European Junior Championships 18.-26.03.2005

 

Den Bosch/
Netherlands

 

    KevadSuled 2005
JUHEND
Tallinna SK

12

 

26.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

APRILL

 

 

 

 

 

 

 

13

 

2.-3.

 

 

 

Täiskasvanute GP-5
TULEMUSED

 

TNSK/Tallinn

 

Ergo karikas 2005
TULEMUSED

 

Ergo SK/
Tartu

14

 

9.-10.

 

Noorte
GP-6
TULEMUSED

 

TNSK/Tallinn

 

 

 

 

 

15

 

16.

 

 

 

 

 

TSK paarismängu-turniir
TULEMUSED 

 

TSK/Tallinn

 

16

 

23.-24.

 

 

 

 

 

EASL turniir

 

EASL/Tallinn

 

17

 

30.-

 

 

 

Paarissuled III
TULEMUSED

 

TÜASK/Tartu

 

Paarissuled III
TULEMUSED

 

TÜASK/Tartu

 

 

MAI

 

 

 

 

 

 

 

18

 

01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

7.-8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  10.-15. Sudirman Cup Finaal Peking/Hiina        

20

 

14.-15.

 

Eesti Noorte GP edetabeli turniir
TULEMUSED

 

TNSK/TNSK

 

 

 

 

 

21

 

21.-22.

 

 

 

Täiskasvanute GP-Finaal

 

 

 

 

22

 

28.

 

Eesti-Soome maavõistlus,
U-11, U-13, U-15
TULEMUSED

TNSK/Tallinn

 

Balti Cup-3 (klubid)

 

Läti

 

Hiiumaa turniir
TULEMUSED

 

SK Tuti/Hiiumaa

 

 

JUUNI

 

 

 

 

 

 

 

23

 

4.-5.

 

 

 

KALEV OPEN 2005

 

Kalev/ESPL

 

 

 

24

 

11.-12.

 

 

 

 

 

Balti Seenioride MV
TULEMUSED

 

TSK/ Tallinn

 

25

 

18.-19.

 

 

 

 

 

 

 

26

 

25.-26.

 

 

 

 

 

 

 

 

JUULI

 

 

 

 

 

 

 

27

 

2.-3.

 

 

 

 

 

 

 

28

 

9.-10.

 

 

 

 

 

 

 

29

 

16.-17.

 

 

 

 

 

 

 

30

 

23.-24.

 

 

 

 

 

 

 

  22.-31. World Masters Games Edmonton/
Kanada
       

31

 

30.-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

AUGUST

 

 

 

 

 

 

 

 

15-20.

 

XIV World Champoinships 2005

 

Los Angeles/USA