Kalender

Võistluskalender 2016/2017 Tournament Calender

Kuupäev/ Date

Võistlus, Koht, Korraldaja, Registreerimise tähtaeg

Vanuseklassid / tugevusklassid

Event, Organizer, Entry deadline, Age groups

 

September


3/09/2016
Hooaja avavõistlus, Tondiraba Sulgpallihall, ToSK

Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

Juhend  Tabelid  Tulemused


10/09/2016
Li-Ning Eesti Super Seeria I etapp, Tondiraba Sulgpallihall, KSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga
Juhend  

17.-18/09/2016
Noorte GP-I etapp, Pärnu Spordihall, Pärnu SK
U-11 kuni U-19 B liiga

24/09/2016
Pärnu Paarismänguturniir, Pärnu Spordihall, Pärnu SK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga
24/09/2016
Tondiraba Sünnipäeva turniir, Tondiraba Sulgpallihall, ToSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

Oktoober


01.-02/10/2016
GP-I etapp, Lasnamäe Sulgpallihall, TSK

Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

Juhend


8/10/2016
Paarissuled I etapp, Tartu, TÜASK  29.09.2016
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

15/10/2016
Babolat Seeria I etapp, Tondiraba Sulgpallihall, ToSK  11.10.2016
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga; paarismäng
15.-16/10/2016
Noorte GP-II etapp, Tartu, TÜASK   04.10.2016
U11-U19

22/10/2016
Yonex Cup I etapp, Lasnamäe Sulgpallihall, TSK  17.10.2016
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

23/10/2016
Ema-Isa-Laps, Lasnamäe Sulgpallihall, TSK   19.10.2016
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga

29/10/2016
Babolat II etapp, Tondiraba Sulgpallihall, ToSK  25.10.2016
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga; üksikmäng

Juhend Tabelid

November


05.-06./11/2016
GP-II etapp, Tondiraba Sulgpallihall, ToSK 25.10.2016
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

12/11/2016
Omega Paarismängu Turniir, Lasnamäe Sulgpallihall, TSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

19/11/2016
Li-Ning Eesti Super Seeria II etapp, Tondiraba Sulgpallihall, KSK 16.11.16
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

26.-27./11/2016
Noorte GP-III etapp, Lasnamäe Sulgpallihall, TSK 15.11
U11-U19

26/11/2016
Sulestaarid 2016, Tallinn, Azimuut 22.11
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

 

Detsember


3/12/2016
Paarissuled II etapp, Tartu, TÜASK  23.11.
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

09-11/12/2016
Estonian Junior/Noorte GP IV etapp, Tartu, Triiton
U11-U19

10/12/2016
Babolat Seeria III etapp, Tondiraba Sulgpallihall, ToSK 6.12
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga; paarismäng

17/12/2016
Yonex Cup II etapp, Lasnamäe Sulgpallihall, TSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

 

Jaanuar


07.-08/01/2017
GP-III etapp, Tartu, TÜASK  
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga

12.-15/01/2017
Yonex Estonian International, Tallinn,  TTÜ spordihoone, ESL

21/01/2017
Li-Ning Eesti Super Seeria III etapp, Tondiraba Sulgpallihall, KSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

28.-29/01/2017
Noorte GP V etapp, Tartu, TÜASK
U11-U19

28/01/2017
Babolat Seeria IV etapp, Tondiraba Sulgpallihall, ToSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga; üksikmäng

 

Veebruar


11/02/2017
Yonex Cup III etapp, Lasnamäe Sulgpallihall, TSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga
Juhend Tabelid
17-19/02/2017
Eesti Meistrivõistlused, A Le Coq spordihoone Tartu, ESL

25.-26/02/2017
GP-IV etapp, Tondiraba Sulgpallihall, ToSK, 13.02.2017
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

 

Märts


04.-05/03/2017
Eesti Noorte MV (U11-U17), TBC, ESL, Tallinn, Lasnamäe Sulgpallihall, 21.02.2017

04/03/2017
Caesar Cup VII, Tallinn, Azimuut, 01.03.2017
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

11/03/2017
Li-Ning Eesti Super Seeria IV etapp, Tondiraba Sulgpallihall, KSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga
Juhend

18/03/2017
III Muruturniir, Tallinn, Tallinna Sulgpalliklubi
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga
Juhend

25/03/2017
Eesti Seenioride MV, ESL, Tallinn, Tondiraba Sulgpallihall, 13.03.2017
Juhend

25.-26/03/2017
Eesti Juunioride MV, ESL, Tallinn, Tondiraba Sulgpallihall, 13.03.2017
Juhend

Aprill


01.-02/04/2017
Babolat Seeria V etapp, Tondiraba Sulgpallihall, ToSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga; paarismäng
Juhend Tabelid

8/04/2017
Li-Ning Eesti Super Seeria V etapp, Tondiraba Sulgpallihall, KSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga
Juhend

15.-16/04/2017
Noorte GP-VI etapp, Lasnamäe Sulgpallihall, TSK, 03.04.2017
Juhend

U11-U19


22.-23/04/2017
GP-V etapp, Tartu, TÜASK, 11.04.2017
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga

29/04/2017
Babolat Seeria VI etapp, Tondiraba Sulgpallihall, ToSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga; üksikmäng
Juhend

 

Mai


1/05/2017
Ettevõttete sulgpall, TBC, Omniva Spordiklubi
MS, WS, WD, MD, XD
juhend

6/05/2017
Paarissuled III etapp, Tartu, TÜASK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga

13/05/2017
Kevadsuled, Sparta, MTÜ Sarv
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga
Juhend

13/05/2017
Yonex Cup IV etapp, Lasnamäe Sulgpallihall, TSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga
Juhend

20/05/2017
GP Finaal, Rakvere, Aqva spordikeskus, TBC, ESL

20/05/2017
Tondiraba Lahtised MV, Tondiraba Sulgpallihall, ToSK
Meistriliiga, esiliiga, 2. liiga, 3. liiga, 4. liiga; üksikmäng

27/05/2017
Balti Seenioride MV, Lasnamäe Sulgpallihall ja Tondiraba Sulgpallihall, ESL