Kalender

Võistluskalender 2018/2019 Tournament Calender

Kuupäev/ Date

Võistlus, Koht, Korraldaja, Registreerimise tähtaeg

Vanuseklassid / tugevusklassid

Event, Organizer, Entry deadline, Age groups

 

September


1/9/18
Hooaja avavõistlus,Tallinki Tennisekeskus
M-IV liiga

07.-16.09.2018
Juunioride Euroopa Meistrivõistlused,Kalevi Spordihall
U19

22/9/18
Li Ning Superseeria I etapp,Tondiraba
M-IV liiga

22/9/18
Noorte GP-1,Pärnu Spordihall
U11-U19

28.-29.09.2018
GP-1,Lasnamäe sulgpallihall
M-III liiga

29/9/18
Pärnu Paarismänguturniir,Paikuse spordikeskus
M-IV liiga

Oktoober


6/10/18
Paarissuled I etapp,Tartu ülikooli Spordihoone
M-IV liiga

6/10/18
Tallink Open,Tallinki Tennisekeskus
M-IV liiga

13/10/18
Babolat seeria I etapp,Tondiraba
M-IV liiga WS,MS,XD

13.-14.10.2018
Noorte GP-2,Lasnamäe Sulgpallihall
U11-U19

20/10/18
Yonex Cup I etapp,Lasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga

21/10/18
Ema-Isa-Laps turniir,Lasnamäe Sulgpallihall
A,B,C

26.-28.10.2018
Balti noorte võistkondlikud ja individuaalsed MV,A le Coq Spordimaja
U13-U17

27/10/18
Babolat seeria II etapp,Tondiraba
M-IV liiga WS,MS,WD,MD

November


3/11/18
Sulestaarid 2018,Tondiraba
M-IV liiga

3/11/18
Omega Paarismõngu turniir,Lasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga

10.-11.11.2018
GP-2,Tondiraba
M-III liiga

17/11/18
Li Ning Superseeria II etapp,Tondiraba
M-IV liiga

17/11/18
Rakvere Rabak,Aqva Spordihall
M-IV liiga

24.-25.11.2018
Noorte GP-3,Lasnamäe Sulgpallihall
U11-U19

24/11/18
Fookus Cup I,Tere Tennisekeskus
M-IV liiga

Detsember


9/12/18
Babolat seeria III etapp,Tondiraba
M-IV liiga MP,NP,SP

07.-09.12.2018
Estonian Junior/ Mixed team Championships kvali,A Le Coq spordihoone
U17, U19 ja U11-U15

15/12/18
Yonex Cup II etapp,Lasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga

22/12/18
Fookus Cup II,Tere Tennisekeskus
M-IV liiga

29/12/18
Tallinki aastavahetuse turniir,Tallinki Tennisekeskus
M-IV liiga

Jaanuar


05.-06.01.2019
GP-3,Tartu ülikooli Spordihoone
M-III liiga

10.-13.01.2019
Yonex Estonian International,Kalevi Spordihall
Int. Series

19/1/19
Li Ning Superseeria III etapp,Tondiraba
M-IV liiga

26.-27.01.2019
Noorte GP-5,Tartu ülikooli Spordihoone
U11-U19

26/1/19
Babolat seeria IV etapp,Tondiraba
M-IV liiga

Veebruar


01.-03.02.2019
Eesti Meistrivõistlused,Kalevi Spordihall

9/2/19
Yonex Cup III etapp,Lasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga

16.-17.02.2019
GP-4,Tondiraba
M-III liiga

23/2/19
Tallinki Vabariigi Aastapõeva turniir,Tallinki Tennisekeskus
M-IV liiga

Märts


1/3/19
Eesti koolidevahelised meistrivõistlused,Tartu ülikooli Spordihoone

3/3/19
Li Ning Superseeria IV etapp,Tondiraba
M-IV liiga

02.-03.03.2019
Eesti Noorte Meistrivõistlused,Tartu ülikooli Spordihoone
U11-U17

9/3/19
Caesar Cup,Tondiraba
M-IV liiga

16/3/19
V Muruturniir,Tallinn (Tondiraba?)
A,B,C

23/3/19
Babolat seeria V etapp,Tondiraba
M-IV liiga

30.-31.03.2019
Eesti Seenioride ja Juunioride Meistrivõistlused,Pärnu
U19, 35+õ80+

Aprill


6/4/19
Fookus Cup III,Tere Tennisekeskus
M-IV liiga

13/4/19
Li Ning Superseeria V etapp,Tondiraba
M-IV liiga

13.-14.04.2019
Noorte GP-6,Tartu ülikooli Spordihoone
U11-U19

20.-21.04.2019
GP-5,Tartu ülikooli Spordihoone
M-III liiga

27/4/19
Babolat seeria VI etapp,Tondiraba
M-IV liiga

Mai


1/5/19
Ettevõtete sulgpall,Tondiraba
Harrastajad ja edasijõudnud, MD, WD

4/5/19
Forza Cup,Tere Tennisekeskus
M-IV liiga

4/5/19
Paarissuled III etapp,Tartu ülikooli Spordihoone
M-IV liiga

11/5/19
Kevadsuled XV,Sparta
Esimene – IV liiga WD,MD,XD

11/5/19
GP finaal,Rapla

18/5/19
Yonex Cup IV etapp,Lasnamäe Sulgpallihall
M-IV liiga

25/5/19
Turniir “Hooaja lõpp”,Tondiraba
M-IV liiga