Kristin Kuuba jõudis Itaalias Euroopa karikaetapil veerandfinaali

13.-16.detsembrini Itaalias toimuval Yonex Italian Internationalil 2018 jõudis Kristin Kuuba naisüksikmängus veerandfinaali.

Esimese ringi kohtumises alistas kaheksanda paigutusega Kristin Sabina Milova Tšehhist tulemusega 21-11; 21-18 ja teises ringis Sonia Goncalvese Portugalist 21-4; 21-8. Veerandfinaalis kohtus Kristin taas Beatriz Corralesega Hispaaniast, keda ta hiljuti SaarLorLux Openil kolmes geimis võitis. Seekord võitis kohtumise esimese paigutusega Beatriz, tulemusega 17-21; 16-21. Kristin jäi jagama 5.-8.kohta.

Naispaarismängus võitisd Kristin Kuuba ja Helina Rüütel esimese ringi kohtumise Itaalia paari Katharina Fink-Judith Mair vastu 21-10; 26-24. Teises ringis tuli vastu võtta kaotus Korea paarilt Ye Jin Choi-Ye Ji Kim 11-21; 15-21.

Ragnar Sepp meesüksikmängu kvalifikatsiooni esimesest ringist edasi ei pääsenud.