Eesti mängijad kodusel U17 Euroopa karikaetapil

7.-9.detsembril toimus Tartus paralleelselt Juunioride Euroopa karikaetapiga Yonex Estonian U17 International 2018, kus osales 159 mängijat. Eesti mängijate parimaks tulemuseks jäi veerandfinaali koht neidude naispaarismängus, kui Catlyn Kruus-Ramona Üprus alistasid teises ringis venelannad Ekaterina Kazantseva-Alisa Kironda 21-18; 11-21; 21-9. Veernadfinaal kaotati samuti Venemaa paarile Vasilisa Kuznetcova-Alisa Shvetcova 10-21; 17-21.

Neidude üksikmängus jõudis ainsana kolmandasse ringi Catlyn Kruus, võites esimeses ringis kaasmaalast Keith Lysandra Luigast 21-5; 21-5 ja teises ringis leedulannat Samanta Golubickaitet 17-21; 21-9; 21-13. Kolmanda ringi kohtumise kaotas Catlyn Olga Sokolovale Venemaalt 11-21; 12-21.

Poiste üksikmängus jõudis ainsana teise ringi Rain Pärna, alistades esimeses ringis Leedu mängija Tomas Petrosiuse 21-11; 25-23. Teises ringis kaotas Rain prantslasele Emilien Morinile 9-21; 12-21.

Poiste paarismängus jõudsid Anton Berik-Rain Pärna teise ringi, alistades esimeses ringis Hispaania paari Inigo Daza-Inigi Diaz 19-21; 21-18; 21-18. Teise ringi mäng läks samuti kolmegeimiliseks, kuid vastu tuli võtta napp kaotus 21-11; 11-21; 22-24.

Segapaarismängus jõudsid teise ringi Tauri Kilk-Catlyn Kruus, kui esimeses ringis alistati kahes geimis Läti paar Gustavs Davids Brecs-Arina Babre 21-3; 21-11. Teises ringis tuli kolmes geimis vastu võtta kaotus venelastelt Kirill Bunkov-Alena Iakovleva 14-21; 22-20; 13-21.