Kristin Kuuba alustas SaarLorLux Openit võiduga

Kristin Kuuba alistas World Tour 100 etapil SaarLorLux Open 2018 esimeses ringis Beatriz Corralese Hispaaniast.

Kristin võitis 52 minutit kestnud kohtumise tulemusega 25-27; 21-15; 21-17. Kohtumist alustas paremini turniiril kuuenda paigutusega Corrales, kuid Kuuba suutis oma mängu käima saada ja esimene geim venis pikaks lõppedes 27-25 Corralese kasuks. Teises geimis läks Kuuba juhtima ja hoidis eduseisu lõpuni. Kolmas geim algas tasavägiselt, kuid geimi keskel sai Kuuba eduseisu ning võitis kogu mängu tulemusega 25-27, 21-15, 21-17.

21-aastane Kuuba pole senise karjääri jooksul veel nii kõrge edetabelikohaga mängijat varem alistada suutnud.

Teises ringis kohtub Kristin Inglismaa mängija Chloe Birchiga (BWF 49), kes esimeses ringis alistas Kate Foo Kune Mauritiuselt tulemusega 21-8; 21-15.

Kristini ja Chloe mäng toimub neljapäeval 17.55 kohaliku aja järgi.