Palju auhinnalisi kohti turniirilt FZ FORZA Finnish Youth 2018

26.-28.oktoobril toimus Soomes, Espoos paralleelselt Euroopa Juunioride karikaetapiga turniir vanuseklassidele U11-U17, kus osales pea 40 noort Eesti Sulgpallurit.

Mitmed Eesti noored võitlesid end välja poodiumile.

U17 poiste üksikmäng

Tauri Kilk jäi jagama 3.-4. kohta. Poolfinaalis kaotas Tauri hilisemale vanuseklassi võitjale Max Svenssonile Rootsist 23-21; 13-21; 16-21. Samas vanuseklassis jõudsid veerandfinaali Rain Pärna ja teise asetusega Oskar Männik.

U17 tüdrukute üksikmäng

Ramona Üprus saavutas teise koha. Finaalis kaotas 3/4 asetusega Ramona Lisa Curtinile Suurbritanniast tulemusega 16-21; 27-25; 19-21. Samuti 3/4 paigutusega Catlyn Kruus jäi jagama 3.-4. kohta, kaotades poolfinaalis samuti Lisa Curtinile 16-21; 21-17; 19-21.

U17 poiste paarismäng

Teise koha saavutasid esimese paigutusega Artur Ajupov/Tauri Kilk, finaalis jäädi alla Soome paarile Safin Emran/Juuso Kuoppala 18-21; 22-24. Samas vanuseklassis jõudsid veerandfinaali 3/4 paigutusega Oskar Männik/Rannar Zirk.

U17 tüdrukute paarismäng

Esimese koha saavutasid esimese paigutusega Catlyn Kruus/Ramona Üprus, finaalis alistati Kirsten de Wit/Iris van Leijsen Hollandist tulemusega 21-20; 21-15. Mia Kask/Johanna Violet Meier jäid jagama 5.-8. kohta.

U17 segapaarismäng

Poolfinaali jõudsid 3/4 paigutusega Tauri Kilk/Catlyn Kruus. Poolfinaalis tuli vastu võtta kaotus Soome paarilt Juuso Kuoppala/Noora Nokkala 16.-21; 14-21.

U15 poiste üksikmäng

Veerandfinaali jõudis Mario Kirisma, kuid seejärel tuli vastu võtta kaotus Nadeem Dalvilt Suurbritanniast.

U15 tüdrukute üksikmäng

Põhitabelisse jõudsid Katriin Jagomägi, Marelle Salu ja Emili Pärsim, kuid põhitabeli esimesest ringist edasi ei saadud.

U15 poiste paarismäng

Paul Kristjan Rajamägi/Tregert Gustav Värv jõudsid teise ringi, kuid kaotasid siis paarile Nadeem Talvi/Blake Hoang Suurbritanniast.

U15 tüdrukute paarismäng

Veerandfinaali jõudsid Kadi Ilves/Marta-Emili Teller ja Emili Pärsim/Marelle Salu.

U15 segapaarismäng

Eesti noored teisest ringist edasi ei jõudnud.

U13 poiste üksikmäng

Veerandfinaali jõudsid Andrei Schmidt ja Daniel Kornejev, kus tuli tunnistada Rootsi mängijate paremust. Andrei kaotas Isak Erlikssonile 20-22; 10-21 ja Daniel kaotas Christoffer Bomanile 8-21; 8-21.

U13 tüdrukute üksikmäng

Heili Merisalu saavutas kolmanda koha. Poolfinaalis kaotas Heili Brooke Stalkerile Suurbritanniast 11-21; 8-21, 3.-4. koha mängus võitis Jenny Tuvessoni Rootsist 21-15; 19-21.

U13 poiste paarismäng

Esimese koha saavutasid 3/4 paigutusega Daniel Kornejev/Andrei Schmidt, alistades finaalis Rootsi paari Christoffer Boman/Isak Erliksson kolmes geimis tulemusega 18-21; 21-18; 22-20. Samas vanuseklassis jõudsid veerandfinaali Oliver Hani/Karl Aksel Männik.

U13 tüdrukute paarismäng

Teise koha saavutasid Heili Merisalu/Emilia Shapovaova, finaalis jäädi alla Suurbritannia paarile Luci Brierley/Brooke Stalker 12-21; 6-21.

U13 segapaarismäng

Poolfinaali jõudsid teise paigutusega Karl Aksel Männik/Heili Merisalu. Seejärel tuli vastu võtta kaotus hilisematelt võitjatelt Ibrahim Kulkarni/Lucy Brierley Suurbritanniast tulemusega 14-21; 16-21.

U11 poiste üksikmäng

Rasmus Joost saavutas kolmanda koha, alistades 3.-4. koha mängus Anish Nairi Suurbritanniast tulemusega 21-13, 15-21; 22-20. Samas vanuseklassis jõudis veerandfinaali Rasmus Roogsoo.

U11 tüdrukute üksikmäng

Marija Paskotši saavutas kolmanda koha, alistades 3.-4. koha mängus soomlanna Alina Hirvoneni 21-4; 21-7.

U11 poiste paarismäng

Teise koha saavutas Rasmus Roogsoo koos soomlase Ukko Huhtaneniga. Finaalis kaotati Suurbritannia paarile Jayaditya Kumar/Anish Nair 12-21; 11-21. Marti Joost/Kaspar Sorge jäid jagama 5.-8. kohta.

U11 tüdrukute paarismäng

Marija Paskotši koos soomlanna Emma Lybeckiga saavutas teise kohta.

U11 segapaarismäng

Marija Paskotši koos Anish Nairiga Suurbritanniast saavutas teise koha. Finaalis jäädi alla Suurbritannia paarile Jayaditya Kumar/Maria Mitchell 14-21; 19-21.