Eesti noorte tulemused Austrian U17 Internationalil

19.-21oktoobril toimus Austrias, Mödlingis Austrian U17 International 2018.

Poiste üksikmängus saavutas Artur Ajupov teise koha. Teel finaali alistas teise paigutusega Artur kõik vastased kahes geimis, poolfinaalis Kian-Yo Oei Saksamaalt tulemusega 21-14; 21-12. Finaalis kohtus Artur Jan Janoštikuga Tšehhist, kellel oli turniiril esimene paigutus. 50 minutilise kohtumise võitis tšehh tulemusega 19-21; 21-17; 17-21.

Tauri Kilk jäi poiste üksikmängus jagama 9.-16.kohta Kolmandas ringis kaotas Tauri Šveitsi mängijale Arthur Boudierile 14-21; 21-18; 9-21.

Tüdrukute üksikmängus jäi Catlyn Kruus jagama 5.-8.kohta. Veerandfinaalis kaotas Catlyn hilisemale teise koha omanikule Julie Franconvillele Šveitsist 10-21; 9-21. Mia Kask ja Ramona Üprus üksikmängu esimesest ringist edasi ei saanud, Mia kaotas Carlota Viejole Hispaaniast 9-21; 19-21 ja Ramona Elin Bomanile Rootsist 20-22; 21-15; 15-21.

Poiste paarismängust võtsid osa esimese paigutusega Artur Ajupov/Tauri Kilk, tulemuseks 5.-8.koht. Veerandfinaalis alistasid Arturi ja Tauri sakslased Kilian Maurer ja Jarne Schlevoight tuemusega 19-21; 22-24.

Tüdrukute paarismängus jäid 5.-8.kohta jagama Catlyn Kruus/Ramona Üprus, kes veerandfinaalis kaotasid rootsi paarile Elin Boman/Julia Tuvesson, 14-21; 21-15; 21-18. Paarismängust võttis osa ka Mia Kask koos Lena Rumpoldiga Austriast. Neil tuli esimeses ringis vastu võtta kaotus Tšehhi paarilt Katerina Mikelova/Nela Nemcova.

Segapaarismängus jäid 9.-16.kohta jagama teise paigutusega Artur Ajupov/Ramona Üprus, kolmanda ringi kohtumises kaotati Saksa paarile Tobias Mickel/Florentine Schöffski. Tauri Kilk/Catlyn Kruus kaotasid teise ringi kohtumises Saksa/Itaalia paarile.

Vaata kõiki tulemusi siit.

Järgmine turniir, kus Eesti noored osalevad on Forza Finnish Junior 26.-28.oktoobril, Espoos, Soomes.