Hispaania etapilt võitu koju ei toodud

Nädalavahetusel mängitud Spanish Internationalilt võitu koju ei toodud.

Sel korral jõudis eestlastest parimana teise ringi Kristin Kuuba, kes naisüksikmängu esimeses ringis alistas Walesi esindaja Jordan Harti kahes geimis. Teises ringis oli Kuuba vastaseks 4. asetusega hollandlanna Soraya De Visch Eijbergen, kelle paremust eestlanna sel korral pidi tunnistama 21-13; 21-14. Helina Rüütel esimesest ringist edasi ei pääsenud.

Meesüksikmängus kohtus Raul Must esimeses ringis taanlase Mads Christopherseniga, kellega peeti väga tasavägine mäng. 37 minutit kestnud mängust liikus teise ringi Christophersen, kes võitis kohtumise 24-22; 22-20.

Naispaarismängus olid Helina Rüütel ja Kristin Kuuba otse teises ringis, kuid pidid vastu võtma kaotuse saksa paarilt Stine Susan Küspert – Emma Moszczynskilt 21-16; 21-19.